Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Nerde o 6 kişi tek maça kaldı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

~ TEKSA~S

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
246
34
28
Beni aradı dediki havalemi tayım arkadaşlara dedi yoks Jeton uygulamarı warmı dedı :)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Eft saati bitti hadi dagilin yarin atar :D

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
15 dk var saat 17.00den sonra ertesii güne sarkar

~ TEKSA~S

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
246
34
28
:) diyorkı cepbank yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Ne oldu beyler katladınız mı 60 TE LA larınızı :)

Uk639

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
19
18
Hayırlı olsun :) bir de günahını aldınız çocuğun :)
Yani yani yazik oldu :) tok be patron 2saat ortadan kayboldu gondermiycek dedik hala 1haftadir herkes poliyannacilik yapiyor yok tuvalettedir yok hacca gitti:) la 1haftada bonusla 60degil 600tl kazandim bunamiminnet edicem

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Yani yani yazik oldu :) tok be patron 2saat ortadan kayboldu gondermiycek dedik hala 1haftadir herkes poliyannacilik yapiyor yok tuvalettedir yok hacca gitti:) la 1haftada bonusla 60degil 600tl kazandim bunamiminnet edicem
:D iyi sevindim adına. Arkadaşın biri mesaj atmışda bana abi konuyu aç adamın işine geliyor diye. Hala umudu olan ver demek ki :)

Mehmet47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
204
63
Kardes burda alay edilecek biri varsa o arkadaş tır bi insan şeref için yaşar oda sözünün arkasında kalmadı eyer o kişi 4 gün üstüne yalan deyip sozunde durmuyor sa gitsin olsun daha iyi 60 tl kimseyi zengin etmez kimseye fakir etmez okadar kişinin beddua sini almak en kötüsü dün arkadaş in biri kötü konuşunca hemen çıktı ortaya yok isim vardı şimdi atıyorum diye gene yalan oldu bu saatten sonra at sada zaten boştur atsa kendini haklı çıkarmak için dir başka yoktur

• Beğen
Tepkiler: N/A
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...