Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Nerde o 6 kişi tek maça kaldı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uk639

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
19
18
:D iyi sevindim adına. Arkadaşın biri mesaj atmışda bana abi konuyu aç adamın işine geliyor diye. Hala umudu olan ver demek ki :)
Konuyu acmaya gerek yok ki kendini rezil etti zaten forumda artik herkes saydirir ona ozelden saydirin sizde :))

Uk639

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
19
18
Kardes burda alay edilecek biri varsa o arkadaş tır bi insan şeref için yaşar oda sözünün arkasında kalmadı eyer o kişi 4 gün üstüne yalan deyip sozunde durmuyor sa gitsin olsun daha iyi 60 tl kimseyi zengin etmez kimseye fakir etmez okadar kişinin beddua sini almak en kötüsü dün arkadaş in biri kötü konuşunca hemen çıktı ortaya yok isim vardı şimdi atıyorum diye gene yalan oldu bu saatten sonra at sada zaten boştur atsa kendini haklı çıkarmak için dir başka yoktur
Yaw kardes diyoruz atacak adam 5dk da atardi belli etti kendini bende diyorum ki 1hafta bunla ugrasmak yerine bonus kovalayin 10katini alirdiniz bak bende kazananlardan biriydim 200yorum yazilmis benim 1tane var atmaz yatti ustune diye bosverin bu forumda 1haftada 60tl lik bonus alirsin kazanirsan da artik 600mu 6binmi yaparsin senin sansina

Mehmet47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
204
63
Yaw kardes diyoruz atacak adam 5dk da atardi belli etti kendini bende diyorum ki 1hafta bunla ugrasmak yerine bonus kovalayin 10katini alirdiniz bak bende kazananlardan biriydim 200yorum yazilmis benim 1tane var atmaz yatti ustune diye bosverin bu forumda 1haftada 60tl lik bonus alirsin kazanirsan da artik 600mu 6binmi yaparsin senin sansina
Benimde 1 yorum var hafta sonu iyi niyetle belki işi vardır atamadı diye başka neyi beklerim ki kendisi erkeklik yapacam dedi yoksa kimse istemedi ama erkeklik sözle olunmuyor malesef ve ordaki kupon da o 6 kişi sayesinde oynadı yoksa durduk yere kimse demedi ver diye sen bak birazdan kesin gelir cenaze deyim diye

Musacan26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
748
141
43
ariyimmı sizler için benim işim kalmadı onla :D arıyım isterseniz pazartesi atıcam demiş atmamış size :D :D Dönek siyahbeyaz

Uk639

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
19
18
Bana yanlis gondermis fazla :) bu siyahbeyazIMG_20180710_141543.png

eschenchia55

Üye
Yeni Üye
26
4
3
ALDIĞım bir duyuma göre 400 TL’yi katlıyormuş gelecek pazartesi katladığını 6 ya bölüp gönderecekmiş.

Mamodu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
353
84
28
Mal o parayı kaybetmişdir aklınca erkeklik yapmış bide gelmiş

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Beyler yakin bi arkadasi soyledi siyahbeyaz vefat etmiş..

Uk639

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
19
18
1xbet de italy stars maci var acin izleyin totti falan :)

siyahbeyaz106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,812
5,864
113
Selam arkadaşlar beonbet güvenilir mi yatırım ve çekim açısından ?

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,929
2,912
113
Benim 500 tlmi ödemediler banka hesapları bloke olmusmus yatırım göremiyoşarmısta yatırım olmasa yatırım yaptıgım zaman neden onaylanıyor bence uzak dur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...