Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu No2bet 250 TL Deneme Bonusu

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
47
17
8
😂😂 İşte böyle saçma sapan cevrim isteyen deneme bonuslarina hücum edip aliyorsunuz onlarında bir yerleri kalka kalka bu şartları koyup kullanicilarla dalga geçiyorlar. 1 TL verip 1000 yap 100 çek deseler onuda alacaksınız çünkü alışmışsıniz. Birde edebiyat yapmaya çalışmış aklınca
arkadaş kendin ne istiyorsan düşünebilirsin,burada isteyen bonusu alır istemeyen almaz sen almıyorsan almassın ama burda sanki kanaat önderiymişsin gibi genel olarak insanlara hitap ederek konuşmaya hakkın yok ben deneme bonusundan bir kazanç beklentim yok çekim yapmak için bonus almıyorum,he sen böyle konuştun diye çok da utanmadım umrumda da olmadı burada benim ifade etmek istediğim durum farklı kendine saygısı olmayan kişilik lafa bak arkadaş ben buna tutuluyorum ya sen ne hakla burda ki insanalara bu ifadeyi kullanabilirsin

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
47
17
8
😂😂 İşte böyle saçma sapan cevrim isteyen deneme bonuslarina hücum edip aliyorsunuz onlarında bir yerleri kalka kalka bu şartları koyup kullanicilarla dalga geçiyorlar. 1 TL verip 1000 yap 100 çek deseler onuda alacaksınız çünkü alışmışsıniz. Birde edebiyat yapmaya çalışmış aklınca
edebiyat felan yapmıyorum aklımca,kaç yaşından bilmiyorum ama insanlara saygılı ol kardeşim terbiyesizlliğin alemi yok burda kendine saygısı olmayan birisi varsa işte bu sensin ben dana bu forum da kimseye böyle konuşmadım ama senin kendine saygın yok konuşturuyorsun

qwe123321

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
403
94
28
ben deneme bonusundan 2 kere çekim yaptım