Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu No2bet 250 TL Deneme Bonusu

omersedat

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
60
27
18
yav anamın yatalak maaşını gider fs alır harcarım daha kolay kazanırım

Murat48300

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
21
8
Deneme bonusu 250 TL ile 10 bin TL'lik oyun oynadım çevrimi tamamladım bakiye anaparaya aktarıldı çekim verdim red ettiler kimlikle beraber selfi yapıp mail adreslerine göndermemi istediler 48 saat içerisinde mailden dönüş yapılacak öyle çekim verebilirsiniz dediler 3 gün oldu hala dönüş yapılmadı canlı destek de oyalıyor 250 TL'yi ödeyemiyor site uzak durun

Okiko

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
Site dolandırıcı bonusu çevrim şartlarını hepsini yaptım çekim işlemi yapmak isteyince kimlik fotosu maile gönderdikten sonra çekim işlemi yapılması gerekiyor diyorlar işlem yaptım oyun hesabından parayı düştünüz diyorum cevap yok

hmmtdndr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
129
60
28
Olum nekadar sacma site 2 gunde hesabi onaylayip 250 tl gonderemediler ahahaha saçmalık birde bunlar yatirim bekliyor.

ankarali179

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
77
25
18
bana da aynısını diyorlar. Öğleden sonra mailler gelip ödemeler yapılacak diyorlar. Site kredi kullanacak sanırım.

osmangazi153

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
33
53
18
Oynuyacak olan bu oyunu oynasın bence ( The Legend of Emerald ) ben bununla oynayıp yaptım 20x 30x 50x bonus geliyor öyle yükseliyor bir anda

ankarali179

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
77
25
18
Üç gün oldu onay maili halen dönmedi alan nasıl alıyor merak ediyorum

achilles2

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
52
15
8
250 tl için kimlik doğrulama istedi tam bir rezalet. Zorunuza gidiyorsa vermeyin deneme bonusu.

Zalo3472

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16
5
3
5 gün oldu hesap doğrulama onayı gelecekti mail adresime sözde dümen hepsi yoluna çıkmış site bir hafta olacak nerdeyse ödeme yapılmadı