Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet O Nasıl Ofsayt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,016
5,503
113
Buz gibi

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Yarı otomatik ofsayt sisteminin yanılma payı olmadığı söyleniyor o sebeple net ofsayt veya değil diyemesemde böyle 1 cm ile sayılmayan gollere yazık olduğunu düşünüyorum hani bu teknoloji bariz hatalara müdahale edecekti sadece bugün icardinin golü verilse bunu yan hakemin bariz hatası olarakmı gözükecekti ? Tabiki hayır futbolun ruhunun içine ettiler etmeyede devam edecekler hele bizim TR ligini izlemeyi vakit kaybı haline getirdiler bu teknoloji ile birinin çağırdığını diğeri çağırmaz bariz hatalara müdahale etmez doğru kararı iptal ettirir dakikalarca izleyip maçı soğuturlar üstüne birde izlemesine rağmen hatalı karar verirler bir an önce hayatımızdan çıkar umarım gol çizgisi teknolojisi olsa sadece kafi

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,834
8,331
113
Yarı otomatik ofsayt sisteminin yanılma payı olmadığı söyleniyor o sebeple net ofsayt veya değil diyemesemde böyle 1 cm ile sayılmayan gollere yazık olduğunu düşünüyorum hani bu teknoloji bariz hatalara müdahale edecekti sadece bugün icardinin golü verilse bunu yan hakemin bariz hatası olarakmı gözükecekti ? Tabiki hayır futbolun ruhunun içine ettiler etmeyede devam edecekler hele bizim TR ligini izlemeyi vakit kaybı haline getirdiler bu teknoloji ile birinin çağırdığını diğeri çağırmaz bariz hatalara müdahale etmez doğru kararı iptal ettirir dakikalarca izleyip maçı soğuturlar üstüne birde izlemesine rağmen hatalı karar verirler bir an önce hayatımızdan çıkar umarım gol çizgisi teknolojisi olsa sadece kafi
Aslında teknik olarak iyi bir şey ama niyet kötü. Münih maçı united maçı boruları bize ötüyor hakemlerin

4YapraklıYonca

🍀🍀🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
4,036
113
Çok ince ofsayt çizgi çekseler 5 dk giderdi karar ne olurdu bilemem ama yarı otomatik var diyor kafada omuzda önde gibi doğru karar bence

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,941
44,871
113
Ben maci izlemedim ama pozisyonun fotosunu gordum.bayernli oyuncunun eli gsliden onde fakat elle gol atilamadigi icin el baz alinmiyor gsli oyuncunun omuzu rakipten daha onde omuzla gol atildigi icin gsli avantajli furuma gecmis o yuzren net ofsayt benim bildigim

darbekentli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
946
264
63
Bence pozisyon ofsaytti. Ama maçı 90 dakika izleyen hakemin manuyu kollamaya çalıştığını anlayabilir. Aynı golü manu atsa verirdi. Munih maçı da öyleydi. Yazık yani gsye.

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,125
648
113
Bence pozisyon ofsaytti. Ama maçı 90 dakika izleyen hakemin manuyu kollamaya çalıştığını anlayabilir. Aynı golü manu atsa verirdi. Munih maçı da öyleydi. Yazık yani gsye.
Manu atsa nasıl verecek mk yarı otomatikte direk hakeme bildiri gidiyor sistemden zaten ofsayt diye

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
@Hayat1kumar konuda yazmıssın şimdi gördüm admin de ne hikmetse engellemiş konuya yazmamı :) buraya yazayım sonra cevap vermedi olmasın.

Şuan avantaj kopenhagda görünüyor olabilir ama kadro kalitesi ile kopenhagı orada yeneriz diye düşünüyorum kopenhag gol yemeden bitiremez asla, istediğimizi alır döneriz.

Ekli dosyalar

• 54.7 KB Görüntüleme: 25

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,941
44,871
113
@Hayat1kumar konuda yazmıssın şimdi gördüm admin de ne hikmetse engellemiş konuya yazmamı :) buraya yazayım sonra cevap vermedi olmasın.

Şuan avantaj kopenhagda görünüyor olabilir ama kadro kalitesi ile kopenhagı orada yeneriz diye düşünüyorum kopenhag gol yemeden bitiremez asla, istediğimizi alır döneriz.
Umarim oyle olir kardes.en azindan uefa bari olsa fener elrnmezse 2 takimla devam ederiz

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
241
89
28
Yarı otomatiği bilmem ama Yan kameradan izledim net ofsayt hemde GSli iki futbolcuda ofsayt

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
241
89
28

Kophanhagı gs yenemez kardeşim bosa hayal kurmayın dua edin Bayern M.unuted macini kazansin yoksa sonuncu olur gs

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,674
1,715
113
Bayer macinda adamlarin net 3 penaltısı yedi vardan gs golu iptal olmus cokmu yane bayer maci bayan hakem resmen sike gibi birsey oldu son dakikada elle değdi vardan iptal etti penaltiyi

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Aslında teknik olarak iyi bir şey ama niyet kötü. Münih maçı united maçı boruları bize ötüyor hakemlerin
Maçı uzun boylu seyredemedim sadece penaltı beklenen pozisyon ile ofsaytı gördüm el pozisyonu çarpma gibi değerlendirilmiş olabilir eleman eli kaçırırken bişeyler oluyor ortada pozisyon taktir hakkı onlardan kullanılmıs maalesef bu pozisyonla ilgili soru işaretleri hala var sistem hata yapmaza inanmak istesemde 50.kez izliyorum hala ofsayt yok gibi çok ilginç ve şansız pozisyon ama grup sonuçları ne olursa olsun ben Fenerbahçeli olarak gerçekten çok taktir ve tebrik ediyorum Galatasaray’ın tüm maçlardaki mücadelesini Münih’te ve burda icardi yarım adım geride olsa son maç turistik seyehat olacaktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...