Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Olmuyor Aga

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
Beyler 20 yaşındayım 1.90 boylarında esmer kara saç kara kaş kara göz 80 kilo fit bi insanım işte eli ayağı düzgün o kadar kötü şeyler yaşadımki bu yaşa gelene kadar lise okumak istedim ailem zorla imam hatipe verdi istemedim imam hatip dedikleri tuvalette Bali falan çekiyolardı öyle bir yer birde ful erkek kızda yok okumadım orda okulu bıraktım babam işe verdi 2 yıl börekçide paket servis yaptım it gibi süründüm ve o yaşlarda akciğerim söndü spontan pnömotoraks denir tıp dilinde bildiğin yere yığılıp nefessiz kalıyorsun olduğun yerde ve 6 saat içinde ameliyat olamazsan kalbe vurup ölme ihtimalin var ameliyat oldum tüpler takılı 2 hafta hastanelerde süründüm ve çalışmam falan spor yasaklandı lan dedim okul okumuyorum birde çalışmazsam babam ağzıma sıçar kafa istesede vücut yapamıyordu aga ve bu dediğim hastalık 4 kere daha tekrarladı siz düşünün en son doktorlar neden oluyor bunun altında ne var akciğerlerine kamerayla girip bakıcağız dediler süreyyapaşadan akciğer doktoru geldi gün geldi ben ağlıyorum 17 yaşında falanım korkuyorum aga girdim buz gibi ameliyathane benle konuştular muhabbet sohbet ağzıma soktular 10 dan geri saydılar 3 ü duymadan bayıldım uyandığımda inanılmaz ağrı sancı ağzımda hava maskesi 2-3 tüp birinden kanlar birinden su var öksürükten dikişlerim patladı gecesine karnım ayaklarım memelerim kan oldu göğüs kısmın sesin çıkmıyor kafam kızardı acıdan doktorlar geldi dikiş falan sebebi neymiş akciğerimde yırtık varmış ondan sebeb oluyormuş herneyse bu hastalığı atlattım birde benim küçükken parmağım koptu ve geçen sene burnum kırıldı ve belimde l3l5 fıtık omurilik kayması ve boyun düzleşmesi var şu an herneyse beni annem tekrar liseye yazdırdı ataşehirde İbrahim müteferrika pisliğin içinde orda o çalışmanın milletin emir kulu olmanın ne kötü bişey olduğunu anladım ve liseyi bitirdim Beykoz üniversitesini kazandım 46 kişilik sınıfta 3 kişi kazanabilmişti biriside bendim okul şöyle izah edeyim sabah içeri girerken kapıda narkotik arama yapardı öyle pislik bir yerdi neyse dostlar ben bu yaşıma gelene kadar çok kötü şeyler yaşadım konu aslında bu değildi arkadaşlar ben hangi kızla konuşsam bana çok ilgi gösterirler başta hatta sürekli onlar arar yazar buluşmak ister ama 1-2 hafta sonra dahada konuşmazlar nedir neden böyle oluyor şu yaşıma kadar hiç huzur göremedim bunu tüm içtenliğimle söylüyorum o kadar çok şey varki dostum yok onlara değil size anlatıyorum :(

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Beyler 20 yaşındayım 1.90 boylarında esmer kara saç kara kaş kara göz 80 kilo fit bi insanım işte eli ayağı düzgün o kadar kötü şeyler yaşadımki bu yaşa gelene kadar lise okumak istedim ailem zorla imam hatipe verdi istemedim imam hatip dedikleri tuvalette Bali falan çekiyolardı öyle bir yer birde ful erkek kızda yok okumadım orda okulu bıraktım babam işe verdi 2 yıl börekçide paket servis yaptım it gibi süründüm ve o yaşlarda akciğerim söndü spontan pnömotoraks denir tıp dilinde bildiğin yere yığılıp nefessiz kalıyorsun olduğun yerde ve 6 saat içinde ameliyat olamazsan kalbe vurup ölme ihtimalin var ameliyat oldum tüpler takılı 2 hafta hastanelerde süründüm ve çalışmam falan spor yasaklandı lan dedim okul okumuyorum birde çalışmazsam babam ağzıma sıçar kafa istesede vücut yapamıyordu aga ve bu dediğim hastalık 4 kere daha tekrarladı siz düşünün en son doktorlar neden oluyor bunun altında ne var akciğerlerine kamerayla girip bakıcağız dediler süreyyapaşadan akciğer doktoru geldi gün geldi ben ağlıyorum 17 yaşında falanım korkuyorum aga girdim buz gibi ameliyathane benle konuştular muhabbet sohbet ağzıma soktular 10 dan geri saydılar 3 ü duymadan bayıldım uyandığımda inanılmaz ağrı sancı ağzımda hava maskesi 2-3 tüp birinden kanlar birinden su var öksürükten dikişlerim patladı gecesine karnım ayaklarım memelerim kan oldu göğüs kısmın sesin çıkmıyor kafam kızardı acıdan doktorlar geldi dikiş falan sebebi neymiş akciğerimde yırtık varmış ondan sebeb oluyormuş herneyse bu hastalığı atlattım birde benim küçükken parmağım koptu ve geçen sene burnum kırıldı ve belimde l3l5 fıtık omurilik kayması ve boyun düzleşmesi var şu an herneyse beni annem tekrar liseye yazdırdı ataşehirde İbrahim müteferrika pisliğin içinde orda o çalışmanın milletin emir kulu olmanın ne kötü bişey olduğunu anladım ve liseyi bitirdim Beykoz üniversitesini kazandım 46 kişilik sınıfta 3 kişi kazanabilmişti biriside bendim okul şöyle izah edeyim sabah içeri girerken kapıda narkotik arama yapardı öyle pislik bir yerdi neyse dostlar ben bu yaşıma gelene kadar çok kötü şeyler yaşadım konu aslında bu değildi arkadaşlar ben hangi kızla konuşsam bana çok ilgi gösterirler başta hatta sürekli onlar arar yazar buluşmak ister ama 1-2 hafta sonra dahada konuşmazlar nedir neden böyle oluyor şu yaşıma kadar hiç huzur göremedim bunu tüm içtenliğimle söylüyorum o kadar çok şey varki dostum yok onlara değil size anlatıyorum :(
Başı ile sonu ne alaka anlamadım 🧐

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
Aga işte hiç bi şeyden yana yüzüm gülmüyor benim onu anlatmak istedim hep olumsuz sonuç alıyorum hayattan hep geriden başlıyorum

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Sıkma canını burada kimse normal değil zaten herkes hayatın derdine düşmüş

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Yaş 20 is bitmiş :( Hizlica okudum gectim. Hastaligin devam ediyormu, tedavisi yok mu anlamadim. Ama eger saglik sorununu cozersen baska ne sorunun var anlamadim. 20 yasinda kimsenin sahip olamayacgi seylere sahip olmussun.

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
Zor şeyler yaşamassın allah bir daha göstermesin öncelikle.Kız konusuna gelince herkese anlatma her yaşadığını,o 1-2 hafta içinde yaşadığın yakınlığı mesafeni koru.Hoşlanırsan bile içinde yaşa belli etme emin ol sen kazanırsın

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
Hastalığım geçti kardeşim ama bende bıraktığı izler dövme falan yaptırdım belki görmem aklıma gelmez diye geldikçe psikolojim alt üst oluyor çünkü bakıyorum abi çevreme insanlar mutlu huzurlu hiç hastane yüzü görmemiş iyiler Yani bende özeniyorum ama olmuyorum huzur mutluluk yok aga olmuyor

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Kardeşim geçmiş olsun, giriş gelişme sonuç farklı ama sadece sonuç kısmıysa sıkıntı kızsa o kolay daha 20 yaşındasın dur hele , istemediğin kadar çıkar

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Hastalığım geçti kardeşim ama bende bıraktığı izler dövme falan yaptırdım belki görmem aklıma gelmez diye geldikçe psikolojim alt üst oluyor çünkü bakıyorum abi çevreme insanlar mutlu huzurlu hiç hastane yüzü görmemiş iyiler Yani bende özeniyorum ama olmuyorum huzur mutluluk yok aga olmuyor
Keske bende cirkin, issiz gucsuz ilkokul mezunu bi adam olsaydim da 20 yasinda olsaydim. Allah yolunu acik etsin. Umarim hersey diledigin gibi olur.

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
kardeşim adminler yanlış anlamasın ama burdan uzaklaşmadığın sürece hiç bişeyin olmayacak bundan emin ol bu pislik yüzünden aile hayatım bitti ilişkim mahvoldu borçlar desen nereye ne kadar artık sayamıyorum ki mesleğimde uçak mühendisiyim demem o ki burda bu konuyu açıp takip ediyorsan emin ol hiç bişey iyi olmayacak sağlık en önemli şey anladığım kadarıyla geçmiş olsun anlatmışsın buraları da bırak düzgünce kendine odaklan saygı duy işin varsa ona odaklan bırak gerisi emin ol gelecek herkesin hayatına giren çıkanlar olur unutamadıkları olur ama biri gelicek hayatına kesinlikle gelicek onu bu hatalar yüzünden kaçırırsan geçmiş olsun ihya olmazsın

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Keske bende cirkin, issiz gucsuz ilkokul mezunu bi adam olsaydim da 20 yasinda olsaydim. Allah yolunu acik etsin. Umarim hersey diledigin gibi olur.
valla ya 20 yaşımda olcam afedersiniz ama dünya skmde olmaz dı 40a merdiven dayadık ne zaman geçti günler yıllar anlamadım bile..

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Kızlara ürkütmeden yaklaşıcan , avcı pozisyonunu asla kaybetmicen,ilgisiz gibi davranican ama sahiplenicen ,fazla üstüne düşersen avcıyken av olursun en zayıf aninda gırtlağina çöker bu kızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...