Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling orhuneses / Kasa 100 Hedef 500

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

41gkhn41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,662
736
113
atlanta gelir houstonda yamuk yapmazsa seri wonn

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Ben Phi maçını açıyorum maç sonu görüşürüz :D

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
3 lukler girmeyince mala bağlıyorlar şans isi

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Boston nba de oyunu iki yönüyle de defans ve forvet anlamında bence en iyi takım ikisine de çok hızlı ayak uyduruyor
Ya orasi doğru ama tam kadro olsa tüm takımlar bence denver çok sağlam Barton millsap conley gibi oyuncular çoğu maçta yok jokic tek başına dağıtıyor bide tam kadro olarak broklyn savunma da bisey diyemem ama atarda cok fenalar

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Tatum 1 faul dışarı aldı hemen valla atlanta Collins ve reddish olmasa yanmistik

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Ya orasi doğru ama tam kadro olsa tüm takımlar bence denver çok sağlam Barton millsap conley gibi oyuncular çoğu maçta yok jokic tek başına dağıtıyor bide tam kadro olarak broklyn savunma da bisey diyemem ama atarda cok fenalar
Bu sene net favorim Broklyn

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Brooklyn kadro ve oyun taktiği itibariyle çok defans yapacak bir takım değil bence bu sene benim beklentilerimden en uzak kalan takım phil en iyi çıkış yapansa new York ( hiç haz etmediğim takım) indiana ve new York baş belası iki takım

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Brooklyn kadro ve oyun taktiği itibariyle çok defans yapacak bir takım değil bence bu sene benim beklentilerimden en uzak kalan takım phil en iyi çıkış yapansa new York ( hiç haz etmediğim takım) indiana ve new York baş belası iki takım
Beni şaşırtan Chicago valla buls lar da lavine coştukça coşuyor sınırın altında kalanlar ise portland valla lillard bi var bi yok gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...