Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Pandemi Hakkında

yawuz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
133
43
Saçmalamayın ! PTT hesabı olanlara yattı başka banka hesabı olanlara yok ne demek ya ! Dalgamı geçiyorsunuz.Eger 2. kez alınıyorsa 1 kez alan herkes alacak.Ben de Akbank IBAN verdim 3. Fazda almıştım .Bayramdan önce alamayanlar bayramın bitmesini müteakip alacaktır.
Kardes bende 3. Fazda aldm da bayramdan sonra alınacagı konusunda Nasıl Net bi bilgin var herkese verilmeyecek belkide

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
Valla ben diyorum ya bende ziraat hesabımdan almıstım ilk 1 k yı ama bayram için yatırmadılar bakıyorum pttsi olan herkes almış ne iş anlamadım

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Bu alanlar işssiz mi yoksa çalışan alan var mı bilgisi olan yok mu

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
Kardes bende 3. Fazda aldm da bayramdan sonra alınacagı konusunda Nasıl Net bi bilgin var herkese verilmeyecek belkide
[/İlkinde gerekli şartları sağlayıp alanlar şu anda da aynı şartlara haiz iseler alacaklardır.Durumunu düzeltmiş olanlar alamayabilir ona sözüm yok ama aynı sartlarda olanlar yani durumunda bir gelişme olmayanlar tekrar alacaktır.Bkz. pandemi yardımı ni kimler alabilir?? Daha önce işi olmayan sigortasız arkadaş şu an ise gitmis ise ve sigortalanmis ise alamz tahminim.Benim gibi 10 aydır çalışmayan kişiler tekrar alacaktir

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,304
28,014
113
Varmı yeni gelen para :D bizimki hala değerlendirme aşamasında

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,280
291
83
ben hiç başvuru yapmadımkı basvurusuzz almıstım ben :)