Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Benim anlamadığım mevzu, çoğumuzun iban bilgisi var önceki basvurulardan hatta 2 kere ibana yatti. Ayin 5 inde ptt de izdaham olur valla. Niye esir ediyorsun bizi ptt ye

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Sen bilirsin dost bizim o olay hakkında gecen sene eklendi bu sizin baktıgınız yerler hep boş ss de attım ama yok hocam ne PTT ödeme ne sosyal yardımlasmada kaydınız bulunmuyor yazıyor
Dostum inanki hepimiz yuzeysel olarak biliyoruz. Yani işleyiş ve iç prosedür nasıldır bunu bilmiyoruz. Şuan ne desek boş olacak

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Sen bilirsin dost bizim o olay hakkında gecen sene eklendi bu sizin baktıgınız yerler hep boş ss de attım ama yok hocam ne PTT ödeme ne sosyal yardımlasmada kaydınız bulunmuyor yazıyor
demeki sana vermemişler dost benim bu 2 ci ilkini aldığım icin biliyorum sabah postaneye gittim 1000 tl almistim

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Dostum benim de öyle 2 kez aldım daha önce ama kayıtlarda aldıklarım da görünmüyor sorgulama sayfasında süreç devam ediyor yaziyor

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,911
2,912
113
Yok gecen sene yattı hesaba o kadar araştırdım ettim bişey bulamadım durumu benim gibi olup sonuc cıkaramayan insan sayısıda fazla

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
beyler kurt gibi olun sezsice sabah postane açıldığı gibi gidin gerçi amasya ufak yer burda izdiham olacağını sanmiyorum

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
Benim anlamadığım mevzu, çoğumuzun iban bilgisi var önceki basvurulardan hatta 2 kere ibana yatti. Ayin 5 inde ptt de izdaham olur valla. Niye esir ediyorsun bizi ptt ye
Üstad bana daha önce verdiğim iban a yatmıştı ve gönderen ptt idi. Daha önce iban ina gonderilenlere aynısı olur bence bu kadar insanı ptt önüne dikerlerse hicbir anlamı kalmaz bu kapanmanın

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,911
2,912
113
Postanaye giderken randevu alın uygulamadan hem beklemezsiniz ana bana günü gibi olacak zaten

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
bendede sistemde iban bilgisi kayıtlı belki sürpriz olur ibana yatar
Valla insallah ama az once ptt musteri hizmetlerini aradim, 5 inde giseden cekebilirsiniz dedi, önceden ibana yollamistiniz dedim, ödeme emri bu şekilde dedi. Neyse kardesim ana baba gunu olur ayin 5 inde ama tecavuz kacinilmaz ise zevk alacaz yapacak birsey yok.

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Postanaye giderken randevu alın uygulamadan hem beklemezsiniz ana bana günü gibi olacak zaten
Valla dostum emin ol uygulama falan dinlemez kimse, tek sıra kuyruk olur. Benim ozel durumum var saglikla ilgili, kartımda var hatta ama bana bile öncelik vermezler

• Beğen
Tepkiler: BJK
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...