Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
Kardeşim o süreç devam ediyor sayfasi tamamen hikaye. Çoktan sonuçlanmıştır. Daha once 1 kere verildiyse eger sosyal yardim bilgileri sorgulama bolumune bak
Daha once bır kere aldım kardeşim sosyal yardım bolumune bakıyorum once kı aldıgımda gozukmuyo orda anlamadım gıttı sacmalık birde su perşembe gunu bakma gunum suan bakabiliyorum

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
arama motoruna ne yazdın bu çıktı
Ayni sayfa, sosyal yardım bilgileri sorgulama. Ama bu tam kapanma destek degilde eikp olarak görünüyor onu anlamadım. Arkadas düzenli odeme aliyor olabilir

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Daha once bır kere aldım kardeşim sosyal yardım bolumune bakıyorum once kı aldıgımda gozukmuyo orda anlamadım gıttı sacmalık birde su perşembe gunu bakma gunum suan bakabiliyorum
Benimde önceki aldigim görünmüyor zaten kardesim. Bekle 1-2 gun insalah duşer sayfaya

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
paralarrrrr açılmasının aralarrrrr beylerr hersey gönlünüzce olsun

Karadeniz

Üye
Yeni Üye
46
4
8
Dostum emin ol KAPSAM DISINA cikti yaziyorsa onaylanmis oluyor. Bunun anlami karara bağlanmış demek. Eger kapsam disina cikti yazip yaninda FESHEDİLDİ RED EDİLDİ yaziyor ise onaylanmamis oluyor ama sadece kapsam disina cikti yazip baska birsey yazmiyorsa onaylanmis ve odeme tarihi giriyorlar odendiginde. Simdi vakifta calisan arkadasi aradim bana yatmamis daha dedim. Yogunluk var 1-2 gune hesabina gecer dedi. Biz bildirmisiz dedi ptt ye odeme emrini. Odendiginde otomatik tarih yazacak dedi
Kardeşim o vakifa nasıl ulaşabiliriz peki telefonla

Bahattinalasoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
93
43
Bende de kapsam disina cikti yazior ama kesintisiz tutarda rakam.yok 0 yazior boyle yazan varmi? Ne demekki bu

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Carsamba günü parayı çekip 1 kartın sigara alıp kalanının hepsini siteye atacam. Uzun zamandır bu kadar krizdeysen çok iyi gelecek bu para. 5gundur oyun oynayamiyorum elim ayağım titriyor
bro senin tc son harfi ne benim 2 de ne zaman alirim

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Kardeşim o vakifa nasıl ulaşabiliriz peki telefonla
İkametine bağlı olduğun ilçenin syf vakfinin numarasinu arayabilirsin anca ama emin ol suan kimse açmaz. Benim aradigim kisi arkadasim, eski komşum, suan bizim ilcede mudur.

• Beğen
Tepkiler: BJK

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,911
2,912
113
Beyler bu şekilde benim gibi olan varmı bir bilen yazsın bu para yatmazsa işler gercekten çok kesat Screenshot_2021-05-04-02-23-21-373_tr.gov.turkiye.edevlet.kapisi.jpg

server56

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
13
8
krallar kesin ve net bilgi daha önce pandemi parası alanlar 1 hafta içinde tekrardan başvuru yapmaksızın hesaplarına 1100 TL yatacak

devan

♛ ♛ ጠคŦꌦค ๏lคςคкtıк, ጠคŦ ๏l๔ยк ...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
427
142
43
Screenshot_20210504_023433_com.android.chrome.jpg
Açıklanmış dostlar 05/05/2021 de ödemeler başlıyormuş

• Beğen

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
engin senin bilgin varmi ödemeler konusunda bu hafta alirmiyiz
Kardeşim bu hafta bitmiş olur dedi bende 4 gozle bekliyorum. Ama tc son rakami ile ilgili birsey yok dedi, siralamaya gore yeni rastgele

• Beğen

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
krallar kesin ve net bilgi daha önce pandemi parası alanlar 1 hafta içinde tekrardan başvuru yapmaksızın hesaplarına 1100 TL yatacak
Çok sağol kanka. Konuya girdin bari ilk mesaji okusaydın :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...