Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Talihli07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
704
733
93
PTT ÇALIŞMA SAATLERİ: PTT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPATIYOR? Sokağa çıkma yasağında açık konumda olan PTT'ler işlem yapmaya devam edecek. Bu süreçte merkezlerde işlem yapacak olanlarsa çalışma saatlerini araştırıyorlar. Tam kapanma döneminde PTT'ler 10:00- 16:00 arasında hizmet vermeye devam edecekler.16 saat önce
Evet haklısın 10-00 / 16-00

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Akpyle alakan yoksa akrabalar oy geçmişi vs alamazsin 5 katlı dairesi altında arabası olan adam aldı komşu ben issizdim başvurdum üstüme daire vs de yok vermedi AKP'li değilsen öl
Boş yapma :) burda herkes akp ye sövüyor ama alanlara bak en az 50 kişiye çıktı sor bakayım hepsi akp li mi ?

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,567
839
113
Dosya su an odemeye acık degıl dıyor odeme baslangıcı yarın dıyo yarın gtsem alablırmym acaba

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Benim sorumu kimse gormemis bende de kayit disina ciktimi ne yazior tamam ama kesintisiz tutar 0 gozukuo cogu kisi resim atmis 1100 yazio bende rakam yok..ptt kurum.odemerindede ayin 5 inden itibaren alabilirisniz yazior ama ordada kesintisiz tutar 0 ..boyle.olan varmi sistemsel birsey mi anladim 1100 yazmasi gerekmiormu..
Uygulamasından bakarsan 0 olarak görünüyo sanırım google den girip bak o zaman 1100 tl olarak görünecek dost

KabaAdam34

→ Hukuk Bilgini • Kişisel Gelişim Yazarı ←
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
223
84
43
E devlete ptt kurum ödemeleri yazın orada çıkıyor arkadaşlar

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Çıkanlara hayırlı olsun.cikmayanlarada Allah'a yardım etsin

safakvakti

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
985
290
63
Banada çıkmış 3. Kez alıorum neye göre veriyorlar bilmiyorum 5 k maaş alıorum 4 5 yıldır

kumaratör

KuMaRaTöR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,561
3,495
113
Anlaşılan yarın forumda bir zenginlik olacak ;) gelirse çekiliş kuponlariyla dolacak :)

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Arkadaşlar bende hala birşey görünmüyor ilk
2 - 3 fazlarda almıştım sosyal yardım sorgulamada birsey çıkmıyor geç yatacak sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...