Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Onaylanmıs olsaydı o basvuru sayfasnda alacagım miktar yazmazmıydı orada kafam karıstı biraz mesela
Kardesim sen dedigim yere bak, rakam orada yazıyor. Benim onaylandı ama dedigin sayfada rakam kimsede yazmiyor suan. Orada parayı cektiginde yazacak

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
soruyu soranlar forumdaki geçmişi okusalar cewabını alacaklarda belliki üşeniyorlar adamlar warmı sorusumolan sorsun hadi wereyim cewapları

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
soruyu soranlar forumdaki geçmişi okusalar cewabını alacaklarda belliki üşeniyorlar adamlar warmı sorusumolan sorsun hadi wereyim cewapları
Aklıma posta gazetesinde haydar dümen'e sor sayfası geldi :) hergun bıkmadan usanmadan aynı sorular... Opüştük çocuk olurmu :) Ve bu soru hergün var, hergun okuyor cevabi biliyor ama o soruyu hergun mutlaka birisi soruyor :) Gerci soruda cok komik... Beyinsiz dolu canım ülkemde... Mekanı cennet olsun Aziz Nesin üstadın...

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Aklıma posta gazetesinde haydar dümen'e sor sayfası geldi :) hergun bıkmadan usanmadan aynı sorular... Opüştük çocuk olurmu :) Ve bu soru hergün var, hergun okuyor cevabi biliyor ama o soruyu hergun mutlaka birisi soruyor :) Gerci soruda cok komik... Beyinsiz dolu canım ülkemde... Mekanı cennet olsun Aziz Nesin üstadın...
Haydar dumen öldü mü? 😵

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,653
1,372
113
Akpyle alakan yoksa akrabalar oy geçmişi vs alamazsin 5 katlı dairesi altında arabası olan adam aldı komşu ben issizdim başvurdum üstüme daire vs de yok vermedi AKP'li değilsen öl
reis ömrüm boyunca akpye oy vermedim sülalemde 1 kişi bile akp oy vermedi ama 3 cüyü alıyorum bence alakası yok

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Beyler bende bu yaziyo ne demek oluyo bilen varmi
seninkisi farklı başvuru pandemi diyor onu dıkkate alma o herkezde aynı çıkıyor edevlet üzerinden sosyal destek yardım bölünü war knu tıkla orda ekrana tablo çıkarsa tekrar paylaş burdan eger çıkmıyorsa şansına küs

Jokerxxx

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
18
8
seninkisi farklı başvuru pandemi diyor onu dıkkate alma o herkezde aynı çıkıyor edevlet üzerinden sosyal destek yardım bölünü war knu tıkla orda ekrana tablo çıkarsa tekrar paylaş burdan eger çıkmıyorsa şansına küs
Dostum tikladim ayni tablo cikiyor attigim ss nin aynisi cikiyor

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
reis ömrüm boyunca akpye oy vermedim sülalemde 1 kişi bile akp oy vermedi ama 3 cüyü alıyorum bence alakası yok
Şurada ıkı eglenıyoruz partı konusuna girmeyelım bence beyler dewletınızi sewersiniz sewmezsiniz saygı duyulması gerekıyor ama burası bence burası tartışma yerı degıl siyasete gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...