Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Nasil alcaz beyler bilen
34 sayfadır yazıyoruz, dostum gerçekten bunu şaka olsun diye mi yazıyorsun? Konuya girip hiçbir mesajı okumayıp direk nasıl alıyoruz bilen varmı yazmanın mantığını arıyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Muhtardan ıslak imzalı ikematgah belgesi alıp belediye binası önünde selfie çekip sosyal yardım telegram kanalına katılıyorsun 32 mayıs saat 25:00 da kod dağatacaklar ve ptt den çekilecek bu kod ile. Bol şans. Nasıl olsa okumuyorsun ne yazıldığının önemi yok.

tfnayz

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
73
38
18
34 sayfadır yazıyoruz, dostum gerçekten bunu şaka olsun diye mi yazıyorsun? Konuya girip hiçbir mesajı okumayıp direk nasıl alıyoruz bilen varmı yazmanın mantığını arıyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Muhtardan ıslak imzalı ikematgah belgesi alıp belediye binası önünde selfie çekip sosyal yardım telegram kanalına katılıyorsun 32 mayıs saat 25:00 da kod dağatacaklar ve ptt den çekilecek bu kod ile. Bol şans. Nasıl olsa okumuyorsun ne yazıldığının önemi yok.
Yatırım şartlı mı? 😀

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Teşekkürler abişu an islemleri yapıyorum :)

tfnayz

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
73
38
18
Tüh. Yetişemedik. Benden önce, bu arkadaş kapmış bonusu. 😀

images (1).jpeg

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
Evi 2 katlı müstakil fıstık tarlaları olan arkadaşıma 3 seferdir veriyorlar benim 65 bin TL borcum var ay sonunu zor getiriyorum babamın evinde sığıntı gibi yasiyom hiç bir kuruş birikimim yok bana red veriyorlar

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,567
839
113
Su an sıradayım saat 8 10 kişi var toplam

Rago

Falan Filanlı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
488
161
43
bende sıradayim besaş ekmek kuyruğundan beter şampiyonlar ligi önümde saydık 32 kişi var benden sonrasını söylemiyorum bile 😂😂

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,567
839
113
Az once ptt guvenlık pandemı parası postacı eve getirecek bosa beklemeyın dedı

Rago

Falan Filanlı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
488
161
43
Bursa Altıparmak cad. Kaymakamlık yanı saat 10:00 da açılacak daha 1 saat var yaa🥳

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,567
839
113
Valla oyle dedi ama bekliyorum su anda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...