Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,567
839
113
Arkadaslar smdi cektım parayı güvenlik desede ınanmayon bekleyın ıcerden alın parayı ama sadece merkez ptt acık

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Az once ptt guvenlık pandemı parası postacı eve getirecek bosa beklemeyın dedı
Bende postanedeyim veriyorlar ama eger odeme merkezi odeme ise. DAHA ÖNCE İBANA YATANLARİN HEPSİNE EFT YAPİLMİS EGER İBANA YATMAMİS İSE DAHA ONCE ONLARA VERİYORLAR.

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Lanet olsunki daha once yatan iban numaram şuan kapali yani oyle bir hesabim yok suan ama kadin ibana yatmis dedi, nasil yatacak oyle bir hesap yok dedim artık. Bankaniz ile konusun dedi ciktim bankaya gidiyorum şimdi

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
DAHA ÖNCE İBANA YATANLARA POSTANE VERMİYOR BOSUNA GİTMEYİN HESAPLARINIZI KONTROL EDİN YOLLANDİ DEDİLER. DİĞERLERİNEDE BEKLEME YAPMAYIN ADRESİNİZE GETİRİLİCEK DEDİ AMA MİLLET İSYAN ETTİ VERECEKSİNİZ SUBEDEN ALABİLİRSİNİZ YAZİYOR E DEVLETTE DEDİLER VE ALDİLAR. YANİ DAHA ONCE İBANA YATMAMİS İSE MERKEZİ ODEME İSE MECBUR ÖDÜYORLAR

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,653
1,372
113
ptt ödeme yapmıyor mesaj geldi eve teslim edilcek diye artık 15 gün gelmez

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
Bende postanedeyim veriyorlar ama eger odeme merkezi odeme ise. DAHA ÖNCE İBANA YATANLARİN HEPSİNE EFT YAPİLMİS EGER İBANA YATMAMİS İSE DAHA ONCE ONLARA VERİYORLAR.
Dost bende simdi ptt den geliyorum bayan sorgulama yapti banka hesabiniza yatmis dedi ama hesap ta yok nasil is ki

Ordu5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,093
2,332
113
Belli bir saati vardır onun eft oldu sanırım 10. 13.00 arasi bakin derim

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Banada iban dendi ama bişey yok

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
postane eve gelecek diyorr

Musdem8212

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,139
255
83
Aynen mesaj geldi karta yattı diye ama görünmüyor arıyorum düşmüyo ptt ulaşabilen olup bilgilendirirse güzel olur dostlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...