Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Salladın şuan galiba :) bende de kapsam dışı diyor önceden faz-2 den almışsın basvurun red edildi diyor
Dostum bu apayri bir olay. Sen faz 3 e basvurmussundur ve 1-2 den alanlar ondan alamiyor red olmustur. Bu faz degil tam.kapanma destegi daha once alip muhtacligi tespit edilmis olanlara veriliyor. Vu KAPSAM DİSİNA CİKTİ demek onay anlamina geliyor

Gfbridvan1907

Hasta Fenerbahçeli
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,514
5,980
113
Dostum bu apayri bir olay. Sen faz 3 e basvurmussundur ve 1-2 den alanlar ondan alamiyor red olmustur. Bu faz degil tam.kapanma destegi daha once alip muhtacligi tespit edilmis olanlara veriliyor. Vu KAPSAM DİSİNA CİKTİ demek onay anlamina geliyor
İçime su serpiyosun renktaş

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
@enginbakan kardesim arkadaş reddedildi dio
Kardesim red olanlara RED yaziyor, kapsam disina cikti demek kurumdan cikti onaylandi anlamina geliyor. İnterntten arastir. Ya da kardesim ben bu konuda cok net acikladim herseyi, valla herkes kendi ne biliyorsa onu dusunsun inan yoruluyorum ayni seyler anlatmaktan . Sana demiyorum, her seye bir fikri olanlara. Kapsam disina cikti yazipta red olan varsa buna gülerim sadece... Syv vakfinin ilcemizdeki muduru ile enseye tokat modundayim ve ne anlama geldigini biliyorum

Gfbridvan1907

Hasta Fenerbahçeli
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,514
5,980
113
Kardesim red olanlara RED yaziyor, kapsam disina cikti demek kurumdan cikti onaylandi anlamina geliyor. İnterntten arastir. Ya da kardesim ben bu konuda cok net acikladim herseyi, valla herkes kendi ne biliyorsa onu dusunsun inan yoruluyorum ayni seyler anlatmaktan . Sana demiyorum, her seye bir fikri olanlara. Kapsam disina cikti yazipta red olan varsa buna gülerim sadece... Syv vakfinin ilcemizdeki muduru ile enseye tokat modundayim ve ne anlama geldigini biliyorum
Eyvallah kardesim bilgilendirme için teşekkür ederim

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Bu şekilde yazar yani red edildi başvurunuz diyor kısacası babayı alırsın dıyor :)
Sende KAPSAM DİSİ yazip yaninda red aciklamasi var. Kurumdan cikmis ama onaylanmayarak. Kapsam disi yazipta red aciklamasi yok ise onaylandi anlamina geliyor. Odeme yapıldığında da tarih yaziyor

Hunter546

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
292
74
28
şimdi araştırdım biraz kapsam dışına çıktı onay demekmiş kardeşimiz haklı allah razı olsun kapsam dışına çıktı yazanlar onay aldı anlamına geliyor

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
İnşallah ben yanılırım herkez alsın isterim umarmda herkes alır. 🖐

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
İnşallah ben yanılırım herkez alsın isterim umarmda herkes alır. 🖐
Dostum emin ol KAPSAM DISINA cikti yaziyorsa onaylanmis oluyor. Bunun anlami karara bağlanmış demek. Eger kapsam disina cikti yazip yaninda FESHEDİLDİ RED EDİLDİ yaziyor ise onaylanmamis oluyor ama sadece kapsam disina cikti yazip baska birsey yazmiyorsa onaylanmis ve odeme tarihi giriyorlar odendiginde. Simdi vakifta calisan arkadasi aradim bana yatmamis daha dedim. Yogunluk var 1-2 gune hesabina gecer dedi. Biz bildirmisiz dedi ptt ye odeme emrini. Odendiginde otomatik tarih yazacak dedi

Erendinyo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
216
85
28
TC kimlik son rakama göremi başvuru yapabiliyoruz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...