Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
Dostlar tek merak ettim bu ibanamı ptt yemi yatıcak alirsak devlette ibanımız var gecen seneden kalma 😀

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,653
1,372
113
Valla bende ilk okudugumda olumsuz diye düşündüm ama yazmak istemedim ama kapsam dışına alındı yazması olumsuz degil ödemesini alıcak demekmiş

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Valla bu olayin sigortayla falan alakasi yok sanirim abim gecen sene almıştı sonra ise başladı su an sigortalı simdi e devletten baktim onda da kapsam dışına çıktı yazıyor

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Dostlar ben 2 kez aldım daha önce ibana geldi para şimdi sosyal yardım sorgulamada bu 2 kez aldığımda yazmıyor tam kapama da yazmıyor pandemi sorgulama yerinde süreç devam ediyor yazıyor ekstra birşey yapmama gerek varmı

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Arkadaşlar konunun haberi var bütün sitelerde ama onu buraya kopyalasam uzun olduğu için eminimki çoğu kişi okumayıp yine soru soracak.
Bu sebep ile çok net ve anlaşılır şekilde bizi ilgilendiren kısımları yazıcam ve bu bilgi kesin net bilgidir bakanın açıklamasıdır.

*Daha önce 1000 tl yardım alanlara (1.2.3 faz) yani yardıma muhtaç olduğu daha once SYV tarafından tespit edilmiş ve onaylanmış kişilere bayrama kadar PANDEMİ TAM KAPANMA DESTEĞİ olarak 1100 tl verilecek.
*Hiçbir şekilde başvuru yapılmayacak daha önce alanların hepsine şuanda da sgk sı yoksa ve evde maaş alan yok ise yani eski şartları devam ediyorsa kesin olarak verilecek.
*Ödemeler daha onceden İBAN NO vermiş ise oraya, eğer vermemiş ise PTT ye yatacak.
*Ödemeler bayrama kadar yapılmış olacak.
*Sorgulamalar E-devlet üzerinden 👉 SOSYAL YARDIM BİLGİLERİ sorgulama bölümünden yapılacak. Eğer orada ödeme görünüyorsa ve İBAN'a gelmemiş ise yine e-devlet'den 👉 PTT KURUM ÖDEMELERİ SORGULAMA bölümünden ptt ye yatıp yatmadığını görebileceksiniz.

Resmi açıklama bakan Yanık tarafından bugün yapıldı.

Umarım sorulacak bütün soruların cevabını yazmışımdır yardımcı olabilmişimdir.

Edit: Dün görünmüyordu birşey ama şimdi baktım 30 nisan tarihinde TAM KAPANMA adi altında bir ödeme görünüyor. Henüz yatmamış ama onaylanmış, kapsam dışına çıktı demek onaylandı anlamına geliyor.
Ekli dosyayı görüntüle 145307
Kardesim çok sagol sayende bana 2 Eylül tarihinde ödemek çıkmış daha yeni gördüm ptt sorgulamaya bi girdim 2 Eylül de biz bize yeteriz den 1000 lira yatmış haberim yok bende bana hiç çıkmadı diye hep sitem ediyordum :)

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Kardesim çok sagol sayende bana 2 Eylül tarihinde ödemek çıkmış daha yeni gördüm ptt sorgulamaya bi girdim 2 Eylül de biz bize yeteriz den 1000 lira yatmış haberim yok bende bana hiç çıkmadı diye hep sitem ediyordum :)
Sende Sağol Sevindim Kardesim. O Zaman Bu Hafta 1 Tane Daha Yatacak Anlamina Geliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...