Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Dost ben ilk yardmda annem le oturuyordum anneme cikmisti simdi annem rahmetli oldu bende issizim hic bi gelirim yok basvurdum e devletten kapsam dışı diye yaziyor ne yapacagim hic bilmiyorum
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kardesim vallahi üzüldüm allah yolunu bahtını açık eylesin😔

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Allah razı olsun kapsam dışı yaziyor kapsam dışına çıktı yazmiyor
Kardeşim inan ikisi arasinda ne fark var Bilmiyorum. Bildigim tek sey red ise feshedildi yaziyor. Sen nereden baktin? Sosyal yardım bilgileri sorgulama bolumunun ekran resmini atarmisin kardesim

• Beğen
Tepkiler: BJK

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Dost ben ilk yardmda annem le oturuyordum anneme cikmisti simdi annem rahmetli oldu bende issizim hic bi gelirim yok basvurdum e devletten kapsam dışı diye yaziyor ne yapacagim hic bilmiyorum
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kardesim hepimiz gidicez acıyı çeken bilir ama bu arada arkadaşın dediği gibi sana da çıkmış demek galibaa o ama kapsam dışı ile kapsam dışına çıktı arasında fark var mi bilmiyorum ama sana da ciktiysa umarım senin de bir nevi ihtiyaçlarını karsilar

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Kardeşim inan ikisi arasinda ne fark var Bilmiyorum. Bildigim tek sey red ise feshedildi yaziyor. Sen nereden baktin? Sosyal yardım bilgileri sorgulama bolumunun ekran resmini atarmisin kardesim
engin bende ayağımda bak kardes

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kardesim hepimiz gidicez acıyı çeken bilir ama bu arada arkadaşın dediği gibi sana da çıkmış demek galibaa o ama kapsam dışı ile kapsam dışına çıktı arasında fark var mi bilmiyorum ama sana da ciktiysa umarım senin de bir nevi ihtiyaçlarını karsilar
Allah razı olsun dostlar

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
Allah razı olsun cok magdurum inan dost 4 cocuk birde esim 6 kişiyiz sadece ekmek yesek 3 ogunden 540 ekmek ediyor ayda gerisini sen hesapla
Dostum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun annesizlik çok zordur eger ki şu şekilde yazı çıkmıyorsa hakkın vardır demektir bunlardan benim annemin aldgı yardımlar kaç senedir sistem aynı en alttaki yazan fesih yazısı gbi bişey yazmıyorsa hakkın vardır demektir Screenshot_2021-05-03-23-47-38.png

Collina

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
820
296
63
Arkadaşlar bakan açıklama yaptı eğer 1 kere alan var ise daha önce otomatik olarak tekrar aynı kişilere verilecek dedi arkadaşın dediği gibi ayrıca 30.04.2021 kapsam dışı yazıyor ise onaylanmış demektir yani yatacak demektir önceden nasıl nereye yattı ise yine aynı yere yatacak ödemeler ise çarşamba itibariyle kimliğin son harfine göre yapılacak bayrama kadar bitirmiş olacaklar çarşamba günü kimliği sonu 0 ve 1 olanlara yatar perşembe 2 cuma 3 pazartesi 4 salı 5 olanlara böyle gidiyor yani

otedere38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
343
160
43
HİÇBİRİNİZ ALAMIYORSUNUZ BENDE DAHİL

1100 TL sosyal yardımın kendisine çıkıp çıkmadığını merak eden bireyler e-Devlet üzerinden sorgulama yapıyorlar. 'Sosyal yardım kapsam dışı, merkezi yardım kapsam dışına çıktı' ibareleri ile karşılaşanlar ise sosyal yardım alma şartları taşımadığını taşımamaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...