Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

server56

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
13
8
Sen hala ilk mesaji okumamissin dostum ha bire kesin bilgi yaziyorsun :) 2.kesin bilginde ilk mesajda yaziyor zaten :)
evet dostum yazmışsın ama sonradan senin içinede kurt düşmüş ondan seni bilgilendirdim yani kendin yazdığın bilginin doğruluğunu sorgulamaya başladığın için bende kesin bilgi diye bilgilendirme yaptım

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Buda valiliğin açıklamasi;
Engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemeleri hak sahiplerine nasıl ulaştırılacak?
Tam kapanma dönemi içerisinde 5-10 mayıs tarihleri arasında yapılacak olan gerek engelli ve yaşlı aylıkları gerekse sosyal destek ödemelerinin salgınla mücadele koşullarına uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, PTT Genel Müdürlüğü ve Valiliklerimizle yapılan görüşmeler sonucunda PTT kart sahipleri ve banka hesaplarına aktarılacaklar olanlar hariç olmak üzere; - Engelli ve yaşlı aylığında 867.242, - Sosyal destek ödemesinde ise 765.852, hak sahibinin ödemelerinin evlerinde gerçekleştirilmesi kararlaştırılmış ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca kamuoyu ile paylaşılmıştır.5-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemeleri kapsamında; PTT kartına ya da İban numarasına gönderilecek olanların haricindeki toplam 1.633.094 hak sahibinin ödemeleri; valilerimizin koordinasyonunda ve Vefa sosyal destek grupları bünyesinde, PTT dağıtıcıları, kolluk görevlileri ve diğer kamu personeli aracılığıyla hak sahiplerine ikametlerinde teslim şeklinde yapılacaktır.

server56

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
13
8
Buda valiliğin açıklamasi;
Engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemeleri hak sahiplerine nasıl ulaştırılacak?
Tam kapanma dönemi içerisinde 5-10 mayıs tarihleri arasında yapılacak olan gerek engelli ve yaşlı aylıkları gerekse sosyal destek ödemelerinin salgınla mücadele koşullarına uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, PTT Genel Müdürlüğü ve Valiliklerimizle yapılan görüşmeler sonucunda PTT kart sahipleri ve banka hesaplarına aktarılacaklar olanlar hariç olmak üzere; - Engelli ve yaşlı aylığında 867.242, - Sosyal destek ödemesinde ise 765.852, hak sahibinin ödemelerinin evlerinde gerçekleştirilmesi kararlaştırılmış ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca kamuoyu ile paylaşılmıştır.5-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemeleri kapsamında; PTT kartına ya da İban numarasına gönderilecek olanların haricindeki toplam 1.633.094 hak sahibinin ödemeleri; valilerimizin koordinasyonunda ve Vefa sosyal destek grupları bünyesinde, PTT dağıtıcıları, kolluk görevlileri ve diğer kamu personeli aracılığıyla hak sahiplerine ikametlerinde teslim şeklinde yapılacaktır.
dediğim gibi iban olanların hesabına yatacak kesin bilgi 😂😂

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Bizde bilyoruz ilk once ibana dediklerini ama aciklamaya bakarsan 1.6 milyon kişinin adresine teslim diyor kalani iban... Oldukca az bir kesim

Kasatura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
794
93
Hiç almadım almakta istemem şahsi fikrim

alicangultekin1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
225
284
63
23 ünde başvurmuşum başvuru devam ediyor yazıyor PTT kurum ödemesindede bir şey gözükmüyor bi kere alamadım şunu ya

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Ya arkadaş ne anlamaz insanlarsınız sorun aklınızdaki soruları size dogru cewabı wereyim herkez aynımsoruyu 50 sefr soruyor 50 sefer cewap weriyoruz anlamayanlar war hâlâ

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
burda anlamak isteyen konuyu icinde okusun anlasin zor değil

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Bizde bilyoruz ilk once ibana dediklerini ama aciklamaya bakarsan 1.6 milyon kişinin adresine teslim diyor kalani iban... Oldukca az bir kesim
Dostum bugün yaptığın açıklama ve desteklerine büyük sevaba girdin.Sagol, varol.Hem sabrın, hem gayretin için teşekkür ederiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...