Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serkan7534

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
215
45
28
Akpyle alakan yoksa akrabalar oy geçmişi vs alamazsin 5 katlı dairesi altında arabası olan adam aldı komşu ben issizdim başvurdum üstüme daire vs de yok vermedi AKP'li değilsen öl

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Akpyle alakan yoksa akrabalar oy geçmişi vs alamazsin 5 katlı dairesi altında arabası olan adam aldı komşu ben issizdim başvurdum üstüme daire vs de yok vermedi AKP'li değilsen öl
yok be kardes ben öyle dusunmuyorumda 5 katlı adam da alıyorsa allah tan korksun ne diyelim

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,567
839
113
Arkadaslar ptt whatsapp hattı 1100 tl yatırıldı ama dosya odemeye acık degıl dıyo ne bu acaba acılmasıno bekleyın dıyor

Talihli07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
704
733
93
Kapsam dışına çıktı yazıyordu ben de bugün bu yani kapsam dışı demek diğer arkadaşların da dediği gibi ödemeniz onaylandı demekmiş emeği geçen herkese teşekkürler Allah herkesin yardımcısı olsun bu zamanda Screenshot_20210504-090150.png

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
benim ilk aldigim ibana yatmisti simdi pttden al diyor sansimin icine edeyim pazardan beri izinliydim yarin ise baslayacam yarinde para yatiyor 🤣🤣🤣ama iyi tarafi maasta yarin yatiyo🤫🤫🤫

koopenkaz

Üye
Yeni Üye
46
26
18
PTT ÇALIŞMA SAATLERİ: PTT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPATIYOR? Sokağa çıkma yasağında açık konumda olan PTT'ler işlem yapmaya devam edecek. Bu süreçte merkezlerde işlem yapacak olanlarsa çalışma saatlerini araştırıyorlar. Tam kapanma döneminde PTT'ler 10:00- 16:00 arasında hizmet vermeye devam edecekler.16 saat önce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...