Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,653
1,372
113
Şurada ıkı eglenıyoruz partı konusuna girmeyelım bence beyler dewletınızi sewersiniz sewmezsiniz saygı duyulması gerekıyor ama burası bence burası tartışma yerı degıl siyasete gerek yok
ben siyaset yapmıyorumki dostum adam demiş bence öyle birşey olmadığını söylüyorum

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Kesin bilgimi dostum dün bassvuru yaptim
Senin başvurun farklı kardeşim faz-3 basvurusu seninkisi bu 1100 tl nın başvurusu yok otomatik sistem faz-1 ve faz-2 den 1000 tl alanlara weriyor kısacası yani senin bu 1100 tl yi alma şansın yok malesef senşn şimdiki başvurun faz-3 ama 1100 tl alanların yardım kampanyası tam kapanma sosyal yardım kapsamı isminde farklı bir yardım umarm anlatabilmişimdir

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Alakası yok ben bır kere aldım suan sosyal yardim da bu gozukmuyor bırsey yani
Seninkisi de önceden aldıgın 1000 tl de aynı şsrtları taşımadıgın için sana ıkıncı yani tam kapanma sosyal yardım red wermiştir o yuzden eger tablo çıkarsa daha saglıklı cewap werebilirim

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Arkadaşlar konunun haberi var bütün sitelerde ama onu buraya kopyalasam uzun olduğu için eminimki çoğu kişi okumayıp yine soru soracak.
Bu sebep ile çok net ve anlaşılır şekilde bizi ilgilendiren kısımları yazıcam ve bu bilgi kesin net bilgidir bakanın açıklamasıdır.

*Daha önce 1000 tl yardım alanlara (1.2.3 faz) yani yardıma muhtaç olduğu daha once SYV tarafından tespit edilmiş ve onaylanmış kişilere bayrama kadar PANDEMİ TAM KAPANMA DESTEĞİ olarak 1100 tl verilecek.
*Hiçbir şekilde başvuru yapılmayacak daha önce alanların hepsine şuanda da sgk sı yoksa ve evde maaş alan yok ise yani eski şartları devam ediyorsa kesin olarak verilecek.
*Ödemeler daha onceden İBAN NO vermiş ise oraya, eğer vermemiş ise PTT ye yatacak.
*Ödemeler bayrama kadar yapılmış olacak.
*Sorgulamalar E-devlet üzerinden 👉 SOSYAL YARDIM BİLGİLERİ sorgulama bölümünden yapılacak. Eğer orada ödeme görünüyorsa ve İBAN'a gelmemiş ise yine e-devlet'den 👉 PTT KURUM ÖDEMELERİ SORGULAMA bölümünden ptt ye yatıp yatmadığını görebileceksiniz.

Resmi açıklama bakan Yanık tarafından bugün yapıldı.

Umarım sorulacak bütün soruların cevabını yazmışımdır yardımcı olabilmişimdir.

Edit: Dün görünmüyordu birşey ama şimdi baktım 30 nisan tarihinde TAM KAPANMA adi altında bir ödeme görünüyor. Henüz yatmamış ama onaylanmış, kapsam dışına çıktı demek onaylandı anlamına geliyor.
Ekli dosyayı görüntüle 145307

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Reis ben de 2 kez almıştım şimdi bakım dedim 30.04.2021 başvuru gözüküyor aynı yazıyo bende de kapsam dışına çıktı diyo yani yatcak mı tekrar

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
Seninkisi de önceden aldıgın 1000 tl de aynı şsrtları taşımadıgın için sana ıkıncı yani tam kapanma sosyal yardım red wermiştir o yuzden eger tablo çıkarsa daha saglıklı cewap werebilirim
Kardesım alakası yok sans işi bu kafalarına gore onune kım gelırse adamın ona verıyor benım durumum hala aynı bu bır yeşil kartım var en cok bana vermeleri lazım ama yok bır kere verdıler pandemı sadce okadar

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Reis ben de 2 kez almıştım şimdi bakım dedim 30.04.2021 başvuru gözüküyor aynı yazıyo bende de kapsam dışına çıktı diyo yani yatcak mı tekrar
E dewlete gir ptt kamu ödemeleri sorgula bölümü war onu tıkla kardeşim orada ödeme planı çıkar ordan tarihe bak git paranı ptt den al sanada cıkmış demektie egerki kapsam dılına cıktı diyorsa

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Alakası yok ben bır kere aldım suan sosyal yardim da bu gozukmuyor bırsey yani
Kardeşim yanlis yere bakiyorsun ve ısrarla görünmüyor diyorsun.
E devlete gir arama bolumune SOSYAL YARDİM BİLGİLERİ SORGULAMA yaz oradan bak. Konunun ilk mesajını okusan orada detayli yaziyor ve linkde yaziyor ama anlatmakta zorlaniyoruz gercekten. İlk mesaji her 10 dk da bir yazmak gerekiyor konuya

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
E devlete gir arama bolumune SOSYAL YARDİM BİLGİLERİ SORGULAMA yaz iradan bak. Konunun ilk mesajını okusan orada detayli yaziyor ve linkde yaziyor ama anlatmakta zorlaniyoruz gercekten. İlk mesaji her 10 dk da bir yazmak gerekiyor konuya
Senin allahına kurban ben yetişemiyorm artk :)

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Evet sanada çıkmış. Ptt kurum odemeleri sayfasına bak tarih yazar. Odeme tarihi. 5 mayis yani yarindir buyuk ihtimal

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
E devlete gir arama bolumune SOSYAL YARDİM BİLGİLERİ SORGULAMA yaz oradan bak. Konunun ilk mesajını okusan orada detayli yaziyor ve linkde yaziyor ama anlatmakta zorlaniyoruz gercekten. İlk mesaji her 10 dk da bir yazmak gerekiyor konuya
Kardesım dogru yere giriyorum ben sadce annemın aldıgı yardımlar gozukuyor ben bır kere pandemı aldım o bıle gozukmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...