Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Sayfa 30 a geçiyoruz eskiden matbet lunabet jojobet Cuma günleri 15 free bet 15 free spin konusu vardı bu kadar uzardı hey gidi gunler be

H4yd4r39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
289
242
43
Ptt kartı olanlar baksın hesaba gecmiş cekebilirker atm den

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
oyle knk burda 2 3 kere alan cocuklar var 18 19 yasında sen evlı barklı adamsın 1 kere cıkmıyo ne bıcım ıs anlamıyorum hıc bı bku beceremıyorlar
Bende onu anlamıyorum dost tek geliri olan benim evde oda resmi değil devletin gözünde gene 0 gelirli Bi aileyim o kadar yere başvurdum Bi kere bişey çıkmadı bu sefer bize verirler belki dedik süreç devam edio gene 1 sene bekler düşer oda çalışsan ne adam para almıyo ki sana versin görüorz gözümüzle gırtlağına basalım siyasete girecek konuşsak yapck işin yöntcklri böyle nys

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Evet arkadaşlar, gelelim fasülyenin faydalarına. Konuyu açtığımda kapsam dışına çıktı sonuçlandı anlamına geliyor, eger yaninda feshedildi red edildi yazmiyorsa yalın olarak sadece kapsam dışına çıktı yazıyorsa onaylanmış anlamına geliyor dediğimde bana yanlış bilgi verme milleti umutlandırma diyen dostlarımdan özür dilerim yanlış biliyormuşum özürü hakettiler... Kıssadan hisse ile
Dost şimdi kapsam dışına çıktı yazısında alabiliyor muyuz alamıyor muyuz

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Hay böyle işin kartım vardı silinmiş okumuyordu kırdım attım yarın sıra bekle bide bu yasakda gitcez 1.100 için gidip 3,500 den olmayak 😂
Sana bi tavsiye, mhrs ye gir hastanesen randevu al yarin, randevunun ekran görüntüsünü al, polis cevirirse o ekran goruntusu senin sokağa çıkma iznin :) hastaneye gidiyorum ya da dönüyorum diyeceksin. İsin bitince de gir tekrar randevuyu iptal et

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Dost şimdi kapsam dışına çıktı yazısında alabiliyor muyuz alamıyor muyuz
Aliyorsun dostum, ben bu kelime red olmus anlamına geliyor diyip benimle tartisanlara ironi yaptim. Şekik A'da ki gibi kapsam disina cikti yazanlar onaylandı

Son düzenleme:

H4yd4r39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
289
242
43
Ptt internet bankacılığı olan parayı online parayı aktara bilir

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Beyler nasil kontrol edebiliriz bunu anneme çıktımı diye bakacağım da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...