Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rago

Falan Filanlı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
488
161
43
Anamı geç watsap Ece’ye ayıp oldu diyo la havle ...

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Şimdi PTT gidecem.yolun ortasında polis bekçi zabıta var.polisler iyide.zabuta ve bekçiler çok artistler.basimiza bu Ramazan'da iş almayalım.

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Ibnenin biri de saat 9 da çektim demişti sordum saat 10 da aciliormus
saat o da açılıyor. Düne kadar 10 du bugun 9 a cektiler. Bu arada agzın maşallah iyi laf yapiyor ama yanlis yerde yapiyor. Aynisini ptt de soyleseydin. Ayrica bende ptt ye gittim once eve teslim edilecek kimae beklemesin dedi, millet dedi ki bizene, e devlet de ptt den cekebilirsiniz yaziyor falan... Ve hepsine tek tek odediler. Yani baski kurarsan oduyorlar... Sen burda ruzgar yapma orada firtina yap oderler

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Valla sizi bilmen, istanbul sancaktepede ki postane herkese oduyor. Sadece ibana yollananları size yollanmia gun icinde hesabınıza gelecek diyor. Eve teslim olarak gorunenlerede ödeme yapıyor

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Arkadaşlar bende hala sosyal yardım sorgulamada birşey çıkmıyor daha önce 2 kez aldım yine birşey yazmamıştı bilgisi olan varmı ibana mı gelir yine ekstra birşey yapmaya gerek varmı

Rago

Falan Filanlı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
488
161
43
Orijinal lavuk ya

kumaratör

KuMaRaTöR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,561
3,495
113
Mesajları ilk günden bu yana takip ediyorum ilk başta bana yatmiyacak diye üzülüyordum şuan mesajların geldiği noktayı görünce alamadığım'a şükrediyorum :p

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,391
4,175
113
offf offff ne diyelimm

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Dekontunu gönder bütün foruma gotten verecem
Karakter yoksunu, milletten dekontmu isticem? Benim ibana yollanmis vermediler, iban bilgisi olmayip merkezi odeme gorunen yani eve teslim dediklerinin hepsi aldi. İlk once yok dediler millet ısrar edince buraya kadar geldik 2 saattir bekliyoruz diyince verdiler. Simdi sende vermeye basla sirasiyla :)

• Haha
Tepkiler: BJK

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,391
4,175
113
Karakter yoksunu, milketten dekontmu isticem? Benim ibana yollanmis vermediler, iban bilgisi omayip merkezi odeme gorunen yani eve teslim dediklerinin hepsi aldi. İkk once yok dediler millet ısrar edince buraya kadar geldik 2 saattir bekliyoruz diyinve verdiler. Simdi sende vermeye basla sirasiyla :)
kanki sakin bosver

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
1 inci başvurum da PTT hesabıma yatmıştı 2 inci başvurum da iban yazmıştım oraya yatmıştı şimdi uyandım PTT gitcektim gerek kalmadı yine ibana yatırmışlar 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...