Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Phemex Ödüyor Mu ?

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Coinlist pazar doldu su an almaz kimse bu arada phemex açığı var 2 hesap aciyorsunuz birini kimlikle birini ehliyetle onayliyorsunuz ikisinide 26$ bonus veriyo birini long birini short giriyorsunuz biri kesin kar ediyo
Bnim kimlik kayip ehliyetle onaylamaya calistim onaylamadi
Coinlist pazar doldu su an almaz kimse bu arada phemex açığı var 2 hesap aciyorsunuz birini kimlikle birini ehliyetle onayliyorsunuz ikisinide 26$ bonus veriyo birini long birini short giriyorsunuz biri kesin kar ediyo
Hayor kardes sordum simdi.hic islem falan yok direkt 80 loraya aliyorlar hesabi

ado1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,770
374
83
Phemex üye oldum . Kyc mı yapmam gerekiyor bilen arkadaşlar yardımcı olursa yarı yarıya bölüşürüz

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Arkadaslar coinlist diye bi coin sitesi var oraya sifir mail ile uyelik acip hesabini satana 80 lira cesh para oduyor alicilar.90dai 120ye cikti 80e kdr dusmuz.ben 90a sattim daha sonra kardesiminkini ve burdan 2 arkadasinkini 120ye bi arkadasin hesabi hotmail ile acildigi icin onu 80e sattik.uyeligi olmayan isterse uye olsun satsin bu zamanda 80 lira fena para degil.hic bi islem test falan yok sadece uyelik acicaksiniz ve hesabi saticaksiniz.kisilel bilgilerinize ulasamazlar selfie ve kimlik resmi istiyor uye olurken ama o fotolar merkeze gidiyor kimse ulasamaz.he bu arada hesap acip satmayi dusunen olursa sifir bi gmail hesabi ile acin.
Beyler hesap acip satmayi dusunen olursa mutlaka gmail ile acsin hotmail almiyorlar

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
nasıl katladın yardımcı olurmusun hocam
Dostum herhangi bir coin inermi çikarmi ona bas ne kadar istiyorsan takip et kar yapınca sat gitsin bu kadar senin çıkar dediğin inerse kayıp çıkarsa kar

abdulhamit36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,326
433
83
benim contract tradingde 29 dolar var, nasi islem yapacaz anlatacak biri var mı?

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
nasıl katladın yardımcı olurmusun hocam
benim contract tradingde 29 dolar var, nasi islem yapacaz anlatacak biri var mı?
Ulen bune a*k ya çalıştığınıza dair belge istiyorlar bide bunlara belge flan atmayın beyler sadece Calisanlar mi üye olup dogrulayabilcek hesabı bunda bı ibinelik var soylim size utanmasa maaş bodrosu işticekler dikkat edin maasinizada cokmesinler
Birakin bonusu falan coinlist de hesap acin 80 liraya satin aliyorlar hesbainizi bunlarla ne ugrasiyorsunuzki?

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
Phemex işlem yaparım isteyene 1-2 günde 20-30 dolar alırız . Onaylı hesaplar varsa yazın

ado1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,770
374
83
Phemex Google authenticor kodunu yazacak yer yok nasıl yapacaz 2 faktörlü doğrulamayi

ahmetmehmet

Üye
Yeni Üye
41
9
8
phemex çekim hakkında yardımcı olacak bi arkadaş varmı çekim yaparsam 50 si onundur söz
Para vermene gerek yok kımseye. verdiği bonusu yukseltecen kar minimum 10 dolar olduğu zaman btc, paribu, bınance, Coinbase hangisini kullanıyorsan phemex hesabına 1 dolarlık coın gondermen gerekiyor. Elde ettiğin kar kadar cekım yapabilirsin.