Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Rinosbet 20 FreeBet veya 30 FreeSpin Deneme Bonusu

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,408
113
Çekimim reddedildi :( Parada hesaba geri dönmedi. Canlı desteğe sorduğumda belirtilen adrese mail atmanız lazım dedi. O kadar uğraştık 100 TL kazanacağız diye , ödemezlerse yazık olacak.

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,408
113
Başka Telegram gruplarında da duydum. Rinosbet ödeme yapmıyor diye. Siz çekim yapanlara ödeme yapıldımı ?

DavyCost

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
3
8
dostum 30 dk dır 1.ci sıradayım deneme bonusu vercekler cacık cıktı site

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,408
113
dostum 30 dk dır 1.ci sıradayım deneme bonusu vercekler cacık cıktı site
Beni de epey beklettirler. Eklendi , 3 maç basketbol oynadım. 3'ü de geldi. 100 TL çekim verdim. 5 dakika sonra çekim reddedildi , para silindi. Neden ? diyorum canlı desteğe , verdiğim adrese mail atın diyor. Attık mail ama ümidi kestim gibi bu paradan. :(

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,408
113
Altı üstü ödeyecekleri 100 TL , ama hiç bir gelişme yok

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
810
296
63
Sadece havale ile çekiliyor 3dk ödedi site yemin ederim

Krccc37

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
25
18
Benimde 10 dk sürmedi ödendi basket oynadım direk 100 tl çektim sorunsuz

Realdream

Üye
Yeni Üye
31
5
8
arkadaşlar inanmayın burada yazılanlara ben 3 maç yaptım 9 küsür oran tuttu çekim talebi verdim iptal edip sıfırladılar bakiyeyi canlı destek biz bilgi veremeyiz deyip destek mail adresi veriyor oraya sorun dedi. üye olmak isteyenler yine de kendi bilir durum bundan ibaret bu site yatırmaz anladığım kadarıyla

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,037
3,387
113
Ben bonus talepten bonus başvurdum ama halen beklemede ne zaman ekleme yapılır acaba.1 buçuk saat oluyor vereli