Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Rinosbet 20 FreeBet veya 30 FreeSpin Deneme Bonusu

Realdream

Üye
Yeni Üye
31
5
8
Ben bonus talepten bonus başvurdum ama halen beklemede ne zaman ekleme yapılır acaba.1 buçuk saat oluyor vereli
banada 3 saat sonra eklemişlerdi ama kupon tutmasına rağmen bakiyeyi sıfırladılar canlı yardımda bilgi vermiyor. bu siteden bir cacık olmaz 100 tl ödeyemeyen site yarın bir gün kazanç sağlasan ebedi yatırmaz

Krccc37

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
25
18
Sitenin canlı desteği dediğiniz gibi banada 45 dk yakın ekleme oldu sormak istedim attı direk sırada diyip ödeme aldım herkesi bir tutmayın beyler ödeme almasak niye aldık diyelim

Ekli dosyalar

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,408
113
banada 3 saat sonra eklemişlerdi ama kupon tutmasına rağmen bakiyeyi sıfırladılar canlı yardımda bilgi vermiyor. bu siteden bir cacık olmaz 100 tl ödeyemeyen site yarın bir gün kazanç sağlasan ebedi yatırmaz
Benimde başıma aynısı geldi , çekim talebi verdim , reddettiler ve parayı sildiler. Mail at diyor , bilgi vermiyor destek.

BerkHancock

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
44
31
18
3x1,70 oran çevrimi var. Ben aldım çevrimi yaptım. Sadece banka havalesi ile maksimum 100 tl çekim yapılabiliyor. Talep verdim bakalım. Hesaba geçerse yazarım.

CrazyDance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
112
47
28
Detarjan ismi değil mi bu bonanzada elmaları muzları yıkayıp öyle patlatıyordur belki:D

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Ödeme aldım hemen geldi diyen mesajların hepsi yeni üye 8 10 mesajları var sırf bu siteye yorum için gelmişler ) düşün oynuyorsun kazanıyorsun 100 tl gelip üyelik açıp resim paylaşım tşk ediyorsun forumda