Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rusya Ukrayna Savaşı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,999
44,358
113
Belarus hapi yuttu onlarada yaptirim varmis buna sevindim bak senmisin rusyaya canak tutan ibneler sizi 😁😁

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,999
44,358
113
O degil en saglamini fifa yapti vallaha az kaldi hem rusya takimlari avrupadan men edilicek hangi dal oldugu fark etmez ayrica rus milli takimida dunya kupasindan men edilicek.ayrica cek cumhuriyetinede hella olsun cok net tavir almislar ve net konusmuslar

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
Hepsi birbirini yer, yarın birgün hepsi kanka olur, uzaktan seyretmek en iyisi.

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,980
10,620
113
Ucunun bize dokunacağı falan yok. Filler tepişecek, çimenler ezilecek. Amerika'nın tuzağına düştü Putin efendi, sonunu kendi hazırladı. Rus ayısının biraz dizginlemesi lazımdı, Sam amca da gerekeni askeri olarak değil de mali yönden yapacak. İzleyelim bakalım.
1 hafta önce yazmıştık, Putin çok fena tuzağa düştü. Kırım ve Gürcistan'ı işgal ettiğinde tepki vermeyen Avrupa ve Amerika bu sefer Rusya'yı tamamen izole ettiler global ekonomiden. Putin şuan çıkıp büyük hata ettim dese bile iş işten geçti, Rus ekonomisinin toparlanması artık mümkün değildir. Fazla votka içmemek lazımmış.

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Son durum ne olcak merak ediyorum