Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rusya Ukrayna Savaşı

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,174
838
113
Sivil kaybini onemsedilerini ssnmiyorum onemsese tankla sivil aracin ustunden gecmezlerdi kapisinin onunde bisiklet suren cocugun oldugu yere bomba atilmazdi.
Çekici çağırcak halleri yok. Savaş çıkmış işgal başlamış, sivil araçlarla park kavgası mı etsinler :D

Kardes fethetmekse abd de bir cok yeri fetheder ayrica rusyanin boyle biseye ihtiyacimi var topraksa toprak.hikayden bahane cikartip saldirdilar ama sonuclar kotu olcak 3. Dunya savasi cikarsa gorursun o zaman pisopatligi.putinin tipinden belli nasil bi pskopt oldugu diyorum konuyu ordan alip nerelere cektin utanmasan putine dua edicen garip adamsin 😁
Duacıyım zaten :) Vakti zamanında işi gücü bizle uğraşmak olan ülkelere hitler belası nasıl geldiyse, umudum Putin belası... Her yüz yılda bir psikopat avrupayı yıkmalı. artık alman mı olur hun mu olur, gay mi olur, ufo mu olur pek umrumda değil :D

pkkya yunana sürekli silah hibe eden bir abd- ab birliğini mi düşüncem.. birbirlerini yesinler

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
yani burda garip bir durum göremiyorum. abd ve yandaşları dünyanın yüzde 86sını sömürüyor kimse bişey demiyor, burda rusya da bende artık boş durmuyım demiş. lenini övmesi flnda normal. bizimkiler shakespeare bile şeyh pir fln ilan ediyor ...

bu en azından daha normal bir psikopat. Güçlü devletler ötekileri sömürcek ezicek vs... hea abd bunu sanatsal olarak gerçekleştiriyor. tepki az oluyor. ruslar o kapasite de değil.
Ruslar bu zamana kadar boş mu durdu sanki knezlikten çarlığa 1000 yıldan fazla zaten özerk devletleri fazlasıyla sömürüyor yediler yediler doymadılar daha ne yiyecekler

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Yaparsa şaşırmam Batı'nın bı forsu yok
Ama şu ukraynalı kadınlara ve sivillere helal olsun. Kadınlar ve siviller sıraya girmiş savaşmak için kayıt yaptırıyorlar
Bizde vatanını terkeden suriyelileri besliyoruz .Maaşa bağlıyoruz kira yardımı veriyoruz.Bunlari derhal sınır dışı yapmak lazım

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,731
9,902
113
Ama şu ukraynalı kadınlara ve sivillere helal olsun. Kadınlar ve siviller sıraya girmiş savaşmak için kayıt yaptırıyorlar
Bizde vatanını terkeden suriyelileri besliyoruz .Maaşa bağlıyoruz kira yardımı veriyoruz.Bunlari derhal sınır dışı yapmak lazım
Zamanında yapılan yanlış stratejilerin sonucunu 20 yıl sonra cekicez 10 u gitti kaldı 10 yıl
10 yıl sonrası çok kötü olacak

Firawun

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
242
184
43
Hayatın discountu gibi ülkeyiz brom

Darkeagle

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,114
612
113
Baboş bu konunun altına çekim paylaş gelmeyince , konuya odaklanamıyorum özellikle atlasbet çekimleri 😁

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,016
44,376
113
Ukrayna şartları kabul etmezse kievi yok edecekmiş Putin
Ukrayna 'yi haritadan silecek heralde
En basta hedefi buydu kimse mudahele etmesin diyede karisani s.kerim muhabbeti yapti ve hedefine adim adim ilerliyor eger dunya mudahele etmezse bunu yapicak eminim ozerk falan sadece bahane bu ukaynayi alsa bikac sene sonra moldovaya macaristana polonyaya belarusa ozelliklede romanyaya goz diker ve orayida isgal eder nasil olsa gucu var adamlarin zaten bicok ulke onlara çerez gelir ozellikle romanyanin savas gucu cok dusuk

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
Rusya’ya SWIFT yasağı geldi. Bu Rusya’nın ekonomisinin batışı demek. Yarın ki görüşmede Ya Rusya ılımlı bir hava izleyip geri vites yapacak ya da yer yerinden oynayacak ve dünya savaşı çıkacak.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,016
44,376
113
Rusya’ya SWIFT yasağı geldi. Bu Rusya’nın ekonomisinin batışı demek. Yarın ki görüşmede Ya Rusya ılımlı bir hava izleyip geri vites yapacak ya da yer yerinden oynayacak ve dünya savaşı çıkacak.
Bnce rusya geri vites yapmaz.putin herseyi goze alarak girmistir bu ise.tek korkum dunya savasi cikmasi insallah cikmaz

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,553
4,802
113
Bu sabah piyasalar açılınca Rus piyasası inanılmaz bir çöküş yaşayacak yaptırımlardan dolayı. Savaş için para lazım,iki taraf da görüşmeyi kabul etti tek sorun Putin belarusda görüşmek istiyor,Zelensky ise Varşova ya da İstanbul. Umarım bir an önce sonlanır masumlar öldükçe savaşın kazananı yoktur benim gözümde.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,016
44,376
113
Bu sabah piyasalar açılınca Rus piyasası inanılmaz bir çöküş yaşayacak yaptırımlardan dolayı. Savaş için para lazım,iki taraf da görüşmeyi kabul etti tek sorun Putin belarusda görüşmek istiyor,Zelensky ise Varşova ya da İstanbul. Umarım bir an önce sonlanır masumlar öldükçe savaşın kazananı yoktur benim gözümde.
Ben dolar euro dusucekmi onu merak ediyorum ozellikle dolari.putin geri vites yapmaz ve illa minsk der.ben olsam bnde minski kabul etmem cunku minsk'i kendi topragi gibi üs olarak kullandi ve ordan kieve saldirdi.ama putinin neden illa minsk dedigini anlamis deilim zelenski'yi orda öldurmeye bile calisir bu ibne putin

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Ben dolar euro dusucekmi onu merak ediyorum ozellikle dolari.putin geri vites yapmaz ve illa minsk der.ben olsam bnde minski kabul etmem cunku minsk'i kendi topragi gibi üs olarak kullandi ve ordan kieve saldirdi.ama putinin neden illa minsk dedigini anlamis deilim zelenski'yi orda öldurmeye bile calisir bu ibne putin
düşmez bro artar tam tersine. özellikle swiftten atmaları rusyayı bu bizim için de kötü oldu. rusyadan çok şey ithal ediyoruz

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Nerde o eski zamanlar dolar 1.30 altın 200 lira ah ulan ahh