Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rusya Ukrayna Savaşı

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
O guzel pembe seyli kızlara bomba atan putini kınıyoruz

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
ukrayna ve rus kızları 😋😋😋😋😋

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
Bence sen yanlış dusunuoshn güzel dostum almanya dost görünümlü düşman. Cumhurbaşkanimizi sevmiyorlar. Bizim şuan azerbaycan dan başka dostumuz yok
Cumhurbaşkanımızı biz seviyor muyuz aw😅😅 biz kendi kendimiz ile savaş yapıyoruz. Neymiş savaş yüzünden ucu bize dokunur mu diyorsunuz ama biz kendi kendimize ucunu dokundurtuyoruz. Türkiye'yi türkiye halkı dışında kimse diz çöktüremez. Biz kendi iç savaşımızı düzeltelim bize ne elalemden. Ülkede tayyip miş ekrem miş kılıçdaroğluymuş hiçbirini sevmiyorum diğerlerini de sevmiyorum. Ben bu aptal insanlara gidip oy bile kullanmiyorum. Kim ülkenin basında olursa olsun tartışma kaos bitmez. O yüzden herkes kendi yaşam ünitesine bakıp 70 yıl çalışıp bir şekilde yaşayıp ölmeye bakalım. yapacak birşey yok :) Kumara devam :)

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,172
838
113
kktc'nin abd yandaşlarının iktidara gelmesiyle Türkiye'ye kafa tutması gibi...

Rusya ezer geçer, daha önce gurcistanda aynı tuzağa düştü. Savaş 5 gün sürdü. Halkın yüzde 55i rus zaten. kalan yüzde 45in yüzde 22si de rus yanlısı muhalif...

savaş olmaz, ezer geçerler.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Nato Simdi samp.ligi finalini zenitten aldirip kieve verebilirmi
Ayrica abd süper güc olayi bitmistir.
Mutlak süper güc rusya ve çindir
Rusya istedigini alir yorum bile sacma olur.adam ben ne dersem o olur dedi herkese

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Allah sonumuzu hayır etsin.

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,172
838
113
ekonomik yaptırımdan etkilenmezler, rezervi zaten 630 milyar dolar. + gaz+ petrol...

askeri olarak sıfır dışa bağımlılık, çinle iyi ilişkiler... şu seviyede olaydık iyidi :D

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
Yazın kenara savaş falan olmaz. Bir birilerine diş gösteriyorlar sadece ama savaş çıkarsa da tarafımız Ukrayna kızları ruslardan güzel. İş için yılda 4 veya 5 sefer gidiyorum. Hatun yazmış bana oradan aşkım savaş çıkacak beni Türkiye ye el diye ben de savaş çıkarsa bakarız dedim. 😂😂😂

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,553
4,802
113
An itibariyle Rusya Parlementosu, Putin'e Rus askerini yurtdışındaki operasyonlara gönderme yetkisi verdi. Başlıyor dostlar bugün

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Allam etcekler kullem etcekler bi sekilde bu savaşın içine bizide sokcaklar savaşan ulkelerden daha çok zararı gene biz gorcez