Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Savcılık Çağırısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,620
5,172
113
Benim cevremde ot icenler vardi ama hic biri ot icmekten ceza almadi. Sen nasil iciyon kral oyle

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
biz zamanında döndürdük enişte kafi :D
Her şey zamanında güzel doktor biz daha lisedeyken en yakın arkadaşımız zengindi 2 günde bir 12.5 alıyordu kubar ot değil onun yüzünden bizde içiyorduk ev boş oluyordu bizim o zaman göt kadar müstakil ev 10 kişi bizde toplanıyorduk altına işeyen işeyene bizimde böyle hatıralarımız var

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
Metçi yaptın adamı ne alakası var sen 3-5 kafadar bir ortam kur ne derdin ne tasan kalır kimisi sigara içmiyor ama bunu içiyor alkol içeceğine bir sigara sar daha iyi biz de içtik 10-15 sene önce ortam olsa yine içerim bunda bir şey yok hele üstüne sex oldumu içen karıyla torbaya kadar gider iş dost aman kimseyi yadırgama forumun torbasını tutmayasın sonra
Ben sıkıntılarımı o yolla çözmüyorum hocam önerin için teşekkürler😊

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,785
6,765
113
Her şey zamanında güzel doktor biz daha lisedeyken en yakın arkadaşımız zengindi 2 günde bir 12.5 alıyordu kubar ot değil onun yüzünden bizde içiyorduk ev boş oluyordu bizim o zaman göt kadar müstakil ev 10 kişi bizde toplanıyorduk altına işeyen işeyene bizimde böyle hatıralarımız var
anılar anı olarak kalsın eniştem

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,775
1,006
113
İlk aldığın cezayı erteleyecekler. Fakat 2023 nisanda yeni yasa çıkartmışlar önündeki 5 yıl içinde kafalarına göre yılda 2 defa seni çağırıp amateme gönderecekler
Ona giderim reis yeter ki bişey çıkmasın çok berbattım topladım kendimi şükür şimdi burdan bişey olursa iyice dağıtırım kendimi

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Benim cevremde ot icenler vardi ama hic biri ot icmekten ceza almadi. Sen nasil iciyon kral oyle
Sen içmiyordun yani kanka sigara sarmaktan eller yemyeşil olmuş ağızda diş kalmadı ama hep arkadaşlar içiyor he

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
Senin oynadığın kumardan daha tehlikeli bir şey yok dost ben teşekkür ederim kumar hepsinden beter
Allaha şükür şimdiye kadar tehlikesini görmedim.

Belirli miktarın üzerine çıkmıyorum.
Param yoksa kumar için para aramıyorum.
Kumar için kredi çekmiyorum.
Kumar için kredi kartı patlatmıyorum.

Bundan sonrada olmayacak diye garantisi yok tabi.

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Allaha şükür şimdiye kadar tehlikesini görmedim.

Belirli miktarın üzerine çıkmıyorum.
Param yoksa kumar için para aramıyorum.
Kumar için kredi çekmiyorum.
Kumar için kredi kartı patlatmıyorum.

Bundan sonrada olmayacak diye garantisi yok tabi.
Herkes öyle başlıyor öyle erkeklik taslayıpta arka arkaya kaybedip borçlar artınca gözleri dolup sesi kısılan çok dostumuz oldu umarım sen öyle olmassın dost bu iş anlamadan alır adamı

bugy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
474
212
43
2020 şubat ayında evime kapsamlı bir operasyon yapıldı. yargılandığım davalar vardı. Yattım çıktım. 2 sene 3 ay ot içmekten cezam ertelenmişti, diğerlerini yatmıştım. 3 gün önce karakoldan arandım savcılık kağıt göndermiş. Tam 4 yıl aradan sonra hiç bir sebep yokken amateme idrar örneği vermem istenmiş içiyor mu içmiyor mu diye. Bugün için geleceğimi söylemiştim, gitmedim tabi. Bi 10 - 15 gün voltaya çıkacam mecbur. Başına gelen yada yakınının başına böyle birşey gelen varsa tecrübesini bildiğini yazarsa bende fikir edinmiş olurım
Dost gelen kağıtta kaç gün içinde gitmen gerekiyo

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,788
10,394
113
Yarasalar birgün ormanda cigara içiyormuş ve maymunda onları izliyormuş yarasanın birtanesi sağlam bi fırt çekip baş aşşağı kapatmış kendini, maymunda hemen onun yerine geçmiş sıra 3 3 1 gidiyormuş, Maymun da olum bana niye vermiyorsunuz siz 3 tane yapıyorsunuz ben 1 tane yapıyorum, Olum demiş sen zaten maymun olmuşsun içme demiş.

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Yarasalar birgün ormanda cigara içiyormuş ve maymunda onları izliyormuş yarasanın birtanesi sağlam bi fırt çekip baş aşşağı kapatmış kendini, maymunda hemen onun yerine geçmiş sıra 3 3 1 gidiyormuş, Maymun da olum bana niye vermiyorsunuz siz 3 tane yapıyorsunuz ben 1 tane yapıyorum, Olum demiş sen zaten maymun olmuşsun içme demiş.
Süper hikaye abi sar 1 üçlü maymun olalım

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
740
193
43
Ot içte başka bişey içme ot en masumu sigaradan bile zararsız

Ferht35

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
72
10
8
2020 şubat ayında evime kapsamlı bir operasyon yapıldı. yargılandığım davalar vardı. Yattım çıktım. 2 sene 3 ay ot içmekten cezam ertelenmişti, diğerlerini yatmıştım. 3 gün önce karakoldan arandım savcılık kağıt göndermiş. Tam 4 yıl aradan sonra hiç bir sebep yokken amateme idrar örneği vermem istenmiş içiyor mu içmiyor mu diye. Bugün için geleceğimi söylemiştim, gitmedim tabi. Bi 10 - 15 gün voltaya çıkacam mecbur. Başına gelen yada yakınının başına böyle birşey gelen varsa tecrübesini bildiğini yazarsa bende fikir edinmiş olurım
Aynı benimde başıma geldi gittim idrar verdim 2sene 8 ay verdi infaza gönderdiler bekliyorum hala

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...