Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sayaçlar, Okunmayacakmış (elektrk, doğal gaz, su,) Bilgisi Olan Varmı.

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
  • Habere göre, fatura kesilmeyckmiş, 3 ay sonra sayaçlar, okunmayıp, önceki kesilen faturaya göre belirleneckmiş.

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Son 1 senenin ortalaması baz alınarak kesilecekmiş faturalar.

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Yok abi fatura kesicekler. Sadece sayaç okumaya gelmeyecekler. O da sayaç okuyan kişilerin sokakta fazla dolaşmalarını engellemek için. Keşke öyle bir şey olsa ama yaparlar mı hiç amk haberi ilk okuduğumda bende şaşırmıştım sonra içeriğini okuyunca anladım :)

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Yok abi fatura kesicekler. Sadece sayaç okumaya gelmeyecekler. O da sayaç okuyan kişilerin sokakta fazla dolaşmalarını engellemek için. Keşke öyle bir şey olsa ama yaparlar mı hiç amk haberi ilk okuduğumda bende şaşırmıştım sonra içeriğini okuyunca anladım :)
Üzdün be aga. ☺

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
  • Habere göre, fatura kesilmeyckmiş, 3 ay sonra sayaçlar, okunmayıp, önceki kesilen faturaya göre belirleneckmiş.
Kardes sen baya geridesin.tmm evde kaldin anladikta tv izlemek serbest.gundu 15 kez haberlere cikti bu olau.bide mevzuyuda tam bilmiyosun

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Kardes sen baya geridesin.tmm evde kaldin anladikta tv izlemek serbest.gundu 15 kez haberlere cikti bu olau.bide mevzuyuda tam bilmiyosun
Tv ye bakamadk malesf, 2 gün önce kamu bülteninde okudum, okadar oldumu. D bilgisi olan varmı diye sordm zatn, habere inansak ne fayda, yarın farklı bişey çıkıyo

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
bankadan kredi çekip devletime bağış yapıyorum varmı başka benim gibi vatanse

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Yalnız kötü yanı ocak şubat mart ayının 2 yıl ortalaması yazılıcakmış faturalar yaz ayındada yerleştiricekler bize

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Yalnız kötü yanı ocak şubat mart ayının 2 yıl ortalaması yazılıcakmış faturalar yaz ayındada yerleştiricekler bize
Fatura şimdi normal gelecekmi, yoksa 3 aysonra mı ödenecek, fatura gelecekse, son bir yıla vs niye bakılıyo,anlamdki a.. Ne olduğu blli değil ya.. d

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Fatura şimdi normal gelecekmi, yoksa 3 aysonra mı ödenecek, fatura gelecekse, son bir yıla vs niye bakılıyo,anlamdki a.. Ne olduğu blli değil ya.. d
Fatura gelicek ocak şubat mart 2yıllık kullanım miktarına göre
Fatura gelicek ocak şubat mart aylarının 2yıllık faturalarına bakılıp ona göre ortalama fatura kesilicek 3 ay boyunca yani sen haziran ayındada 400/450 arası doğalgaz faturası ödiceksin

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,696
698
113
Hangi ayda erteleme olursa o ay baz alınır. Örnek nisan mayıs haziran 2020 okunmadığında 2019 nisan mayıs haziran 2019 faturalarına göre oluşturulur. Karantina kalkınca sayaçlar kontrol edilir fazla tutar yazıldıysa bir sonraki ay faturasından düşülür. Ertelenen süre kadar taksit seçeneği sunulur (3 ay ertelemeye 3 taksit)

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
şimdi cıktıydı agzımdan gece gece bişey.... :)

neyse hayırlı geceler dostlar...
devletime feda olsun bizim için canla başla çalışıyorlar böyle cesur millet bir yerde görülmemiştir devlet istesin varımı yoğumu satıp önlerine sereyim onlar sayesinde bu ülkede gül gibi yaşıyoruz ama bazı hayınler ülkemizi beğenmiyorrr

cCc ÖL DE ÖLELİM REİS!! cCc

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
devletime feda olsun bizim için canla başla çalışıyorlar böyle cesur millet bir yerde görülmemiştir devlet istesin varımı yoğumu satıp önlerine sereyim onlar sayesinde bu ülkede gül gibi yaşıyoruz ama bazı hayınler ülkemizi beğenmiyorrr

cCc ÖL DE ÖLELİM REİS!! cCc
Siyasete gırme dost senın sevdıgını seviyen var senın sevmedıgını seven var bırısı cıkar bırsey der üzülürsün