Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin seznaz01 / 4 Şanslı Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
250
Kupon Oranı
6

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,933
19,068
113
Valla ben de başarılı tamamlasam ben de iyimser bakmaya çalışırdım . En çok da sana yazık oldu kardo . 50 TL nin bir esamesi yok . Atmasa bile umrumda olmaz . Ama sana üzülürüm
Dost benimde 25 gitti canım ciğerim 25 im son param onada bir parantez acsaydin ya :)

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,933
19,068
113
la belki adam telefonu tuvalete düşürdü bilgisayar da yok olamaz mı 🤕
Bunların hepsi olabilir ilaveten evde biri bir yerini kesmiş olabilir merdivenden düşmüş olabilir daha aklımıza gelmeyen bir sürü şey olabilir hepimiz insanız Allah beterinden saklasın lakin insan demisken burada bekleyen bir insan kütlesi varya onlarında bazı hakları yokmudur sence ?

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,933
19,068
113
Param olunca ilk seni görcem 500 alcam diye - 25 oldum durduk yere sana borçlandık ahahahaha
Abi lütfen ya o işin espirisi ne olur alınma ben biraz fazla konuşurum ama bilenler bilir parayı seven bir adam değilim gerçekten kazansam kendime ayirdiigmin fazlasını dağıtırım rencide ettiysem ne olur kusura bakma

KUMARBAZ1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,694
8,661
113
Bunların hepsi olabilir ilaveten evde biri bir yerini kesmiş olabilir merdivenden düşmüş olabilir daha aklımıza gelmeyen bir sürü şey olabilir hepimiz insanız Allah beterinden saklasın lakin insan demisken burada bekleyen bir insan kütlesi varya onlarında bazı hakları yokmudur sence ?
illaki ben şakasına yazdım da belkide gerçekten çok çok önemli bir durum vardır mantıklı bir açıklaması olacaktır illaki

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,933
19,068
113
Neyse beyler su akar yatağını bulur bu sirularda cevabını bulurda varmı 1.60 oran maçı olan iki adet maç lazım bir siteyi dolandirdim 30 freebet aldım değerlendirelim

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,744
13,033
113
Neyse beyler su akar yatağını bulur bu sirularda cevabını bulurda varmı 1.60 oran maçı olan iki adet maç lazım bir siteyi dolandirdim 30 freebet aldım değerlendirelim
Biz de dolandiralim neresi dost 🤣 3 tür kime maç versem yatiyorux maç falan söylemeyeceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...