Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Shellac / Günlerden GalataSaray

Kupon Miktarı
500
Kupon Oranı
2.76

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113
İşin Espirisi Takım için Kımsenin kalbını kırmam konuyuda uzatmayalım birbirimizi kırmayalım Hersey Tadında Guzel Dostlar
kazanan Hep @Shellac oluyor :) Sansın Daim olsun Dost Cumletten hayırlı Geceler

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Reis mesajlarını görünce Felipe Melo-emre Belözoğlu kavgası aklıma geliyor:)
Oooo asıl
@Guerra06 senın gıbı adama fenev felan demek yakısmıo yanı senın su yaptıgın muhabbetı 15 yasındakı velet yapıo
Brom seni severim fakat takımını harbiden hiç sevmem.Sakın yanlış anlama sana özel seni sinir etmek için yazmıyorum onları değer verdiğim kişilerden birisin fakat maç sonu derbi galibiyetlerini böyle yaparak kudurtacaksın bazı kişileri 😄

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Oooo asıl

Brom seni severim fakat takımını harbiden hiç sevmem.Sakın yanlış anlama sana özel seni sinir etmek için yazmıyorum onları değer verdiğim kişilerden birisin fakat maç sonu derbi galibiyetlerini böyle yaparak kudurtacaksın bazı kişileri 😄
bende senı sevdıgım ıcın dedım yoksa baskası yazsa umrumda olmazdı

Feyzullahalev

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
560
1,390
93
valla suan gs yenmıs cıdden umrumda bıle degıl dostum gercekten bak.gslileri tebrık ederım .ama hakkaten boyle lıg olmaz olsun boyle hakemlerın ta allah belasını versın .rezil bi lig baska bısey degıl
Kardeşim hakemlik ne var gerçekten merak ettiğim için soruyorum sansimiz yoktu kaybettik yenilgiyi kabullenip her kayıptan kazanç çıkarmak gerekir ve sana son sözüm rahat ol yemin ederim ki şampiyon olacagiz

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113
Kardeşim hakemlik ne var gerçekten merak ettiğim için soruyorum sansimiz yoktu kaybettik yenilgiyi kabullenip her kayıptan kazanç çıkarmak gerekir ve sana son sözüm rahat ol yemin ederim ki şampiyon olacagiz
Fener Sampiyon Olamaz Dost Kendını Kandırma Hatay olur Fener olamaz

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Sabah 6s yazıyorlardı takılmayın fenev yazılmasın :) hiçbiri yok gerçi ortada :D
onu dıyende haksız fenev dıyende .burda bırbırımıze hakaret etmenın anlamı yok.surda sohbet eden kısılerız bırbırımızle her zaman burdayız kalp kırmaya gerek yok.yarın yıne bırbırımızın yuzune bakacagız.ben gslileri tebrık etttım.etmeyen adam da zaten kendı bılır