Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sigara Zammına Yakacak Sigara Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,017
43,589
113
Yok aga niye döneyim valla geleli bir sene oldu,bu ay kendi işimi kurdum aylık cirom 15.000 Euro mis gibi yaşıyorum herkes birbirine saygılı sigara yiyecek araba para derdi yok,100.000 tl aylık verseler vallahi dönmem,Türkiye’de asgari ücretli iş bulamamıştım 4 yıllık üniversite mezunuyum..
Reis nasıl gittin

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,017
43,589
113
Tahta padişah var kim ses çıkaracak
Adamı savunanlar yapma rakı tütün içiyor yapcak bişi yok
Biz kayıp nesiliz gelecek nesillere bolsans
Doğru diyorsun, bi ayaklanma başkaldırış olsa yerimde durmam önüme kim çıkarsa çıksın savunurum ama sokakta seçim günü bile oy isterken üzerime yürüdüler malum kesim,1 tane de benim tarafımda olan birisi yanımda durmadı. İnsanlar alışmışlar korku imparatorluğuna

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,768
9,913
113
Doğru diyorsun, bi ayaklanma başkaldırış olsa yerimde durmam önüme kim çıkarsa çıksın savunurum ama sokakta seçim günü bile oy isterken üzerime yürüdüler malum kesim,1 tane de benim tarafımda olan birisi yanımda durmadı. İnsanlar alışmışlar korku imparatorluğuna
Yapcak bişi yok kumara devam:D

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,017
43,589
113
Yapcak bişi yok kumara devam:D
Öyle valla şuan için bu durumlar beni alakadar etmiyor ben insanlar için üzülüyorum, az da olsa pasif bi gelirim kumara ayıracak param viskimi içicem halim var. Ben insanlara üzülüyorum bi paket sigaraya muhtaç edecekler milleti

gurkan018

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
794
844
93
Ohhhhh ohhhhhh saygilarimla bakana saygilarimla :)

misaki1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,309
270
83
icsvas ciksin diye ugrasiyolar sigara tiryakalari sigara alamazsa kaos cikar zaten kafayi yemis milletiz sigara tek psikologumuz direk psikolijimizle oynuyorlar

Dream00

👑 ғᴏʀᴜᴍ ʙᴀʜɪs ʏᴏ̈ɴᴇᴛɪᴍ ᴋᴜʀᴜʟᴜ ᴜ̈ʏᴇsɪ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
239
43

misaki1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,309
270
83
Almanyanin neresindesin 60 euro verem marlboro al bi karton sac trasi olmuş 35 40 euro zaten
olay zaten alim gucu yeni zelandada 100 dolarla antrikotundan sebze meyvene kadar dilab8ni dolduruyosun asgari ucret 5000 dolar 1 aylik luks tukemetimin 100 dolar bizler asgari ücretimizle ne tüketebiliyoruz karşılaştırmanız gereken alim gucu kankalar

Dream00

👑 ғᴏʀᴜᴍ ʙᴀʜɪs ʏᴏ̈ɴᴇᴛɪᴍ ᴋᴜʀᴜʟᴜ ᴜ̈ʏᴇsɪ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
239
43
olay zaten alim gucu yeni zelandada 100 dolarla antrikotundan sebze meyvene kadar dilab8ni dolduruyosun asgari ucret 5000 dolar 1 aylik luks tukemetimin 100 dolar bizler asgari ücretimizle ne tüketebiliyoruz karşılaştırmanız gereken alim gucu kankalar
Adamlarin asgari ücreti hesabina düşmeden herseye zam düşüyor. Devlet istese önüne geçebilir ama vergi topladığı için isine geliyor. Bir arabadan yılda nasıl 2 kez vergi alabilirsin insanlarimiz koyun olmuş bu yönetim yüzünden 2 gün kontak kapat bak ne oluyor fransa ve Çin de adamlar otobanda kontak kapatıp eve gittiler 3 gün arabanin başına gitmediler en son hükumet tamam zam yok gelin arabalarınızı alin dedi. Bizim millet zam gelince filan kişiler partiye oy verdi oh iyi oldu geberin bunlar rezillik yarın savaş çıkarsa bunlar yine birbirine gülecek mi..

Vinivonka

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,097
393
83
Şu oy verenler sigara zammına vergi zammına bişey demesin . Ne diyor Emine annemiz : porsiyonları küçültün !

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,538
2,430
113
Boyle yazmakla bisey olmaz siyasiler anca sokaga cikip yakip yiktiginiz zaman sizi sallarlar baska laftan anlamaz bu siyasiler oyle bi onun bunun cocugudurlar ...

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Yazsam sayfalar dolusu küfür ve hakaret edeceğim de elime yazık
Tek bisey diyeceğim bu millete haktır daha bunlar iyi günler Durmak yok s.... devam

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
Bunlar daha iyi günler... Seneye bu zamanlar göreceğim vatan millet ezan naraları atanları... Yerel seçim var diye ince ince sokuyorlar, yerel seçimlerden sonra kol geliyor kol...

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Tayibe oy verenler seçimden sonra ah çekiyordur iş işten geçti yavrum 5 yıl daha s.meye devam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...