Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sigara Zammına Yakacak Sigara Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
aga söle bı dusunuyorum 3 4 sene önce 2500 bandında iken asgari ücret ne güzeldi sımdı 11.5 k oldu seneye 15 k olacak seneye 20 k sonunda ne olacak ne merak edıyorum venezzuella gibi mi olcaz acaba kaç yıl sürer öyle olmamız keske güzel bi kriz gelse ben rahat degilsem kımse olmasın anasını satım :D

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Fransa gibi yakıp yıkıp isyan etmediğimiz sürece tayip bey ve itleri s.kmeye devam edecek
İş biz gençlerde bitiyor

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
aga söle bı dusunuyorum 3 4 sene önce 2500 bandında iken asgari ücret ne güzeldi sımdı 11.5 k oldu seneye 15 k olacak seneye 20 k sonunda ne olacak ne merak edıyorum venezzuella gibi mi olcaz acaba kaç yıl sürer öyle olmamız keske güzel bi kriz gelse ben rahat degilsem kımse olmasın anasını satım :D
Yerel seçimlerden sonra seneye mayıs gibi seyret sen. Yerel seçimlere kadar ince ince yapacaklar. Bu ince hali :)

Yerel seçimlerden sonra nasıl olsa 4 sene seçim yok diye kol gibi sokacaklar AKP'ye ve Tayyibe oy verenleri asıl o zaman göreceğim ben...

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
Yerel seçimlerden sonra seneye mayıs gibi seyret sen. Yerel seçimlere kadar ince ince yapacaklar. Bu ince hali :)

Yerel seçimlerden sonra nasıl olsa 4 sene seçim yok diye kol gibi sokacaklar AKP'ye ve Tayyibe oy verenleri asıl o zaman göreceğim ben...
kimse yanlış anlamasın cidden akıllı aklı başında garibanın zarar görmesini asla istemem ama ülke söle bi krize girse cok iyi olacak batsak söle bi oh ceksem soylu gibi yeter :D

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
kimse yanlış anlamasın cidden akıllı aklı başında garibanın zarar görmesini asla istemem ama ülke söle bi krize girse cok iyi olacak batsak söle bi oh ceksem soylu gibi yeter :D
Ülkeler firma değildir, batmaz. Ülkenin batması demek halkın fakirleşmesi demektir. Bir arkadaş vardı söylemişti dersin; seneye yaz Türkiye halkı dünyanın en fakir halkları arasına girecek. Yerel seçimler var diye az az yapıyorlar. Düşün ki bu az hali buna az diyecek herkes.

Sonuçta, bir avuç zengin olacak geri kalan fakir. O bir avuç zengin koca fakir halkı din ezan vatan millet diye kandırıyor...

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
Ülkeler firma değildir, batmaz. Ülkenin batması demek halkın fakirleşmesi demektir. Bir arkadaş vardı söylemişti dersin; seneye yaz Türkiye halkı dünyanın en fakir halkları arasına girecek. Yerel seçimler var diye az az yapıyorlar. Düşün ki bu az hali buna az diyecek herkes.

Sonuçta, bir avuç zengin olacak geri kalan fakir. O bir avuç zengin koca fakir halkı din ezan vatan millet diye kandırıyor...
aga ben gercekten istediğim su insanları bıkkınlık bezginlık asamasına kadar fakirletip zam üstüne zam yapsınlar. ardından bi ayaklanma cıksın tekel gibi üretim tesisleri atese verılsin ardından insanlar bi söle derin uykudan uyanıp ulan biz il dısına cıkamıyoruz italyadakı adam her sene tatlını ülkemde yapıyor ben neden yapamıyorum diye dusunsun benım param neden degersiz diyebilsin ben neden 1 hafta calısıp iphone son model alamıyorum 6 ay yemeden ıcmeden calıssam anca alabiliyorum dıyebılsın tek istediğim ınsanların uyanması zor gibi iç savas benzeri birşey çıkmadan da asla insanlar uyanmaz diye dusunuyorum özür dileyerek.
duyumlarıma göre ak partiye üye olan işsizlere asgari ücret maas baglanıyormus direk bak sadece bunu duyum olarak duydum. adam calısmıyor heray atmden parasını cekıyor durum böle oluncada adam tabi ak pariye oy vercek yandassan bu ülkede bi süre daha sanırım rahat edersin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...