Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sigarayı Bıraktım

Samet54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
330
63
28 yaşımdayım hiç sigara kullanmadım. Toplasan hayatımda 3 dal ya var ya yok

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,686
5,829
113
Akciğer nerde temizletiliyor kasaba mı gidiyon dost
Linkdeki hastaliktan geçirdim iki defa koltuk altından delip ciğere kadar hortum salıp temizliyorlar :D

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
Linkdeki hastaliktan geçirdim iki defa koltuk altından delip ciğere kadar hortum salıp temizliyorlar :D

tam gaz sigaraya devam etmendeki motivasyon ne dost nasıl olsa akciğer pert düzelmez diye mi bir an önce bırakırsın umarım

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
En büyük sıkıntım bu illet günde banko 1.5 paketim var.Köpek gibi öksürtüyor şu sıralar.Milyon kez bırakmayı denedim maksimum rekorum 3 gün oldu aw.Yemin ediyorum temelli sigarayı bırakacaksın 250K borç eklenecek desinler düşünmeden kabul ederim

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,686
5,829
113
tam gaz sigaraya devam etmendeki motivasyon ne dost nasıl olsa akciğer pert düzelmez diye mi bir an önce bırakırsın umarım
Yok hocam onla alakalı değil zaten 10 yıldır maddi olmayan farklı sıkıntılar yaşıyorum onların etkisi birde yanlız yaşıyorum onunda etkisi çok tek olunca daha çok yukleniyosun evde 4 oda var her odada birer küllük var nasıl bırakalım daha :D

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93
En büyük sıkıntım bu illet günde banko 1.5 paketim var.Köpek gibi öksürtüyor şu sıralar.Milyon kez bırakmayı denedim maksimum rekorum 3 gün oldu aw.Yemin ediyorum temelli sigarayı bırakacaksın 250K borç eklenecek desinler düşünmeden kabul ederim
Hafif bir düşünürsün dost gibime geliyor

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
Yok hocam onla alakalı değil zaten 10 yıldır maddi olmayan farklı sıkıntılar yaşıyorum onların etkisi birde yanlız yaşıyorum onunda etkisi çok tek olunca daha çok yukleniyosun evde 4 oda var her odada birer küllük var nasıl bırakalım daha :D
o boş evin her yerinde olan küllükler zaten bırakmayı engelliyor tek başına alttan alta beyne mesajı veriyor bir sigara yak dolduralım şu küllüğü boş kalmasın diye alayını çöpe atarak başla bırakmaya

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Bu Starlight tam bğ kahpe çocuğu kahpe fırlattığı kıitabını sktğşm

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Bu oyunu yapan adamın ölmüşlerini mezarını mezarından çıkarıp s. .

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,400
1,012
113
Ben nargile bağımlısıyım eskiden her gün kafede en az bir kere içerdik bu yaz 100 liraya içiyordum bir anda 160 liraya fırladı artık evde sadece ancak. Kumardan vurunca arada Pendik bazen Çekmeköy de güzel yerler var onlarda kafa dağıtıyorum ama mutlaka her gece evde demleniyorum slotla da iyi gidiyor ya keyif oluyor ya dumanlar hızlanıyor

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
Ben nargile bağımlısıyım eskiden her gün kafede en az bir kere içerdik bu yaz 100 liraya içiyordum bir anda 160 liraya fırladı artık evde sadece ancak. Kumardan vurunca arada Pendik bazen Çekmeköy de güzel yerler var onlarda kafa dağıtıyorum ama mutlaka her gece evde demleniyorum slotla da iyi gidiyor ya keyif oluyor ya dumanlar hızlanıyor
Alkollüyken kumar oynama dost 2 zevki kaldırmaz bünye

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,248
4,091
113
Sigarayi bıraktım kadehi yere attım beni kutlamalisin gece hayatım bitti

boukharii

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
415
359
63
Eskiden birinci işimdi sigara içmek
Şimdi içmemek..

Cemal Süreya(Sigarayı birakan adamin şiiri)

Sabırlar dilerim..