Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Silinen Haciz Dosyaları

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Benimde Vodafone vardı nekadar doğru bu olay bilinmi
Ben inanmıyorum çünkü kyk burs vergi borçları vardı hiçbiri silinmedi
Kaldi ki hadi diyelim borçlar silindi
Avukatliksan avukat enayi mı okadar dosya acicak mahkeme parası vericek bedavaya siler mı
En kötü avukatlık ücretini alır mantiken düşünürsen

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Avukatliksan avukat enayi mı okadar dosya acicak mahkeme parası vericek bedavaya siler mı
Teşekkürler cnm

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Devlet karşıladığını biliyorum

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Turkiyede ac insan maalesef vardır ama ac gozlu insan kadar degil

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Sadece e devletten siliniyo yani borc silinmiyo

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Turkiyede ac insan maalesef vardır ama ac gozlu insan kadar degil
Ülkeyi stars wars mülteci kampına döndürürsen normal böyle şeyler dolandırıcılık hergün arayıp sms atıyorlar sahte avukatlar siteler çoğu yabancı ben anlıyorum cinayet hat safhada uyuşturucu kumar desen almış başını gidiyor

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Ülkeyi stars wars mülteci kampına döndürürsen normal böyle şeyler dolandırıcılık hergün arayıp sms atıyorlar sahte avukatlar siteler çoğu yabancı ben anlıyorum cinayet hat safhada uyuşturucu kumar desen almış başını gidiyor
Oy atmazsın bana olur biter bir dahaki sefere ama demokrasi boyle bir sey yapacak bir sey yok gene ben secilirsem bellemeye devam ederim. Demokrasi yapacak baska bir sey yok. Belimi kuvvetlendireyim en iyisi

Yunus159

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
257
82
28
Benim hem edevletten hemde hacız sayfasından hemde Turkcell'den borç yoktur silindi yazıyor tek sorun diğer kurumlar bazıları uyanıklık yapıyor 6 aylık süre vermiştim devlet onlara mesela vodafon İlhan duman başından salıyor

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Bunlar hepsi hikaye
Vergi borçları da silinmişti söz de kyk burs borçları
Sozde sildik ettik dediler vergi dairesine gittim 30 tl silmişler Allah razı olsun 50 kişi vardı o gün hepsi sövüp gitti vergi dairesinden
Benim de 13k kyk kredisi borcum var yıllardır ödemedim aslında öderim ama seçim sonrasını bekliyorum. Öderiz gider, olur da hükümet değişir borçlar silinir ödediğimizle kalırız 😅

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Adam söz verdi eğer adamsa sözünde durur sen tek degislin emin ol yüzde 60 i odememistir öyle kimsenin durumu yok herkes borç altında
yapılandırdım aslında geçen sene ödeyecektim sonra baktım muhalefet borçları silecez dedi vazgeçtim. Olur da aynı düzen devam ederse zaten ödeyecem mecbur...

Yunus159

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
257
82
28
yapılandırdım aslında geçen sene ödeyecektim sonra baktım muhalefet borçları silecez dedi vazgeçtim. Olur da aynı düzen devam ederse zaten ödeyecem mecbur...
Ülkenin düzeni şuan o kadar kötü ki devlet odeyecez diyor işin içinde bubkadar özel kurumun olması engel yaratıyor

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ülkenin düzeni şuan o kadar kötü ki devlet odeyecez diyor işin içinde bubkadar özel kurumun olması engel yaratıyor
Valla ülke refaha ersin, mülteciler gitsin dolar en azından 3-5 liraya düşsün bizim borçlar silinmese de olur