Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Silinen Haciz Dosyaları

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
Arkadaşın paylaştığı linkten e devlet bilgileri ile giriş yap dosya sorgulama bölümüne girip icra dosyalarına bakabilirsin. Icra içeriğine bakınca evrak yazan yerde yüklü olan evraklara bakabilirsin

Yildiraygs87

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,005
1,995
113
Arkadaşın paylaştığı linkten e devlet bilgileri ile giriş yap dosya sorgulama bölümüne girip icra dosyalarına bakabilirsin. Icra içeriğine bakınca evrak yazan yerde yüklü olan evraklara bakabilirsin
Kapalı (7420 Sayılı Kanunun Geçici 2.Maddesi Kapsamında Feragat)(16/03/2023) ( Invalid Date )Dosya Görüntüle
Böyle yazıyo ama vodafone ve digitürk açık gözüküyo e devlette icra davasında

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
Kapalı (7420 Sayılı Kanunun Geçici 2.Maddesi Kapsamında Feragat)(16/03/2023) ( Invalid Date )Dosya Görüntüle
Böyle yazıyo ama vodafone ve digitürk açık gözüküyo e devlette icra davasında
Sırayla işleniyormuş 2000 alti ise borcun ona da sira gelir

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Benim de 13k kyk kredisi borcum var yıllardır ödemedim aslında öderim ama seçim sonrasını bekliyorum. Öderiz gider, olur da hükümet değişir borçlar silinir ödediğimizle kalırız 😅
31 mayısa kadar yapılandırma var sadece
Yapılandırıp ödersen faizi siliniyor sadece ana paRayı ödüyorsun benim 6700 kusur yapılandırıp 2300 yatırıp kapaticam sistemler açılmamış ama öyle dediler geçen hafta

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Benim hem edevletten hemde hacız sayfasından hemde Turkcell'den borç yoktur silindi yazıyor tek sorun diğer kurumlar bazıları uyanıklık yapıyor 6 aylık süre vermiştim devlet onlara mesela vodafon İlhan duman başından salıyor
Itiraz dilekçesi ver resmi kanun maddesini koyarak bakalım ne diyecekler

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,169
2,586
113
Benim trafik cezalari silinmis ama gene de oy moy yok 'D

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Bakin maddelerde ne diyor
2000 tl altı borçlar hepsi silinmicek
Alacaklının rızası olursa silinecek diyor bunu da gözden kaçırmayın.
Kimi yazmis turkcel silmiş vodafone duruyor diye sanırım alacaklı rızasına bağlı

Resmî Gazete’de yayımlanan kanun ile belirli şartlar halinde borçlusu gerçek kişi olan 2 bin TL ve altında kalan icra borçları ile bankalar tarafından varlık yönetim şirketlerine devredilmekle birlikte, anapara takip bakiyesi 2 bin 500 TL ve altında kalan bireysel nitelikli kredilerden kaynaklı alacakların tasfiye edilmesinin önü açıldı. Burada tek şart alacaklının rıza göstermesi.

Yildiraygs87

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,005
1,995
113
Bakin maddelerde ne diyor
2000 tl altı borçlar hepsi silinmicek
Alacaklının rızası olursa silinecek diyor bunu da gözden kaçırmayın.
Kimi yazmis turkcel silmiş vodafone duruyor diye sanırım alacaklı rızasına bağlı

Resmî Gazete’de yayımlanan kanun ile belirli şartlar halinde borçlusu gerçek kişi olan 2 bin TL ve altında kalan icra borçları ile bankalar tarafından varlık yönetim şirketlerine devredilmekle birlikte, anapara takip bakiyesi 2 bin 500 TL ve altında kalan bireysel nitelikli kredilerden kaynaklı alacakların tasfiye edilmesinin önü açıldı. Burada tek şart alacaklının rıza göstermesi.
Yapılandırdığım trafik cezaları ve vergi borçları da duruyo daha benim bu nasıl iş anlamadım