Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sivasspor Penaltı Pozisyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,714
113
Bi yürüyün gidin aq fanatiklik kanınıza işlemiş hakem sivasa oynuyor bunlarda eyyam diyo :)
Maçı izleyin oyle konusun

Nur2461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
984
96
28
@Ugur48 Kardesim tamam Objektifsin ya hani.

Yorum bekliyorum bu resme.

Sagdakine direk kirmizi.
Soldakine sari bile yok.

Objektif yorumunu bekliyorum

Ekli dosyalar

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Twiterdan yazıyorum bu pozisyon penaltı diyorum. Bana 2006 daki maçın fotoğraflarini atıyor. Kardeş el ile yön değiştiriyor diyorum . Saçından sekiyor diyor.
Yön değiştirmesi bişeyi değiştirmez eller doğal konumda adam elini napsın

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,555
4,803
113
Net kafadan sekiyor ele değmiyor bile

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113

Sagdakine direk kirmizi.
Soldakine sari bile yok.

Bak yine aynı şey. Doğruya doğru denilmiyor. Bu çok ahmakça. Banane yıllar önceki maçtan su maça baksanıza.

Ugur48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,081
597
113

Sagdakine direk kirmizi.
Soldakine sari bile yok.

Kırmızıysa kırmızıdır burada onu mu belirtiyoruz şimdi biz :)

Dediğim sanki çok net olay var gibi konu açılması demek istediğimi anlarsan sıkıntı kalmaz;)

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,776
5,578
113
bende gsliyim objektif bakmak lazım nasıl direkt el görüyorsun usta net kafasından geliyor top eline penaltı yok pozisyonda kurallar belli zaten

eğer top bir oyuncunun eline/koluna aşağıdaki durumlarda temas ederse bu durum bir ihlal teşkil etmez:

• oyuncunun kendi kafasından ya da vücudundan (ayağı da dahil) doğrudan gelirse
  • oyuncuya yakın olan başka bir oyuncunun kafasından ya da vücudundan (ayağı da dahil) doğrudan gelirse
  • eğer el/kol vücuda yakınsa ve vücudu doğal olmayan bir şekilde büyütmüyor ise
  • bir oyuncu düştüğünde ve el/kol düşerken vücudu desteklemek için vücut ile zemin arasına girdiğinde, vücudun yatay ya da dikey olarak genişletilmemesi koşuluyla

Nur2461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
984
96
28
bende gsliyim objektif bakmak lazım nasıl direkt el görüyorsun usta net kafasından geliyor top eline penaltı yok pozisyonda kurallar belli zaten

eğer top bir oyuncunun eline/koluna aşağıdaki durumlarda temas ederse bu durum bir ihlal teşkil etmez:

• oyuncunun kendi kafasından ya da vücudundan (ayağı da dahil) doğrudan gelirse
  • oyuncuya yakın olan başka bir oyuncunun kafasından ya da vücudundan (ayağı da dahil) doğrudan gelirse
  • eğer el/kol vücuda yakınsa ve vücudu doğal olmayan bir şekilde büyütmüyor ise
  • bir oyuncu düştüğünde ve el/kol düşerken vücudu desteklemek için vücut ile zemin arasına girdiğinde, vücudun yatay ya da dikey olarak genişletilmemesi koşuluyla
Eline dokunur dokunma neden cekiyor biz kormuyuz canim kardesim ?

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bak yine aynı şey. Doğruya doğru denilmiyor. Bu çok ahmakça. Banane yıllar önceki maçtan su maça baksanıza.
Dostum sen maç sonu bi spor programı izle orda çok açıdan görünür belki eline bile değmedi değse bile penaltı değil zaten orda daha doğru anlatırlar

Nur2461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
984
96
28
Kırmızıysa kırmızıdır burada onu mu belirtiyoruz şimdi biz :)

Dediğim sanki çok net olay var gibi konu açılması demek istediğimi anlarsan sıkıntı kalmaz;)
Ugurum kardesim direk o resmi gostermissinde bende bunu gosterdim. Buna nasil.cikmaz diye.

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Dostum sen maç sonu bi spor programı izle orda çok açıdan görünür belki eline bile değmedi değse bile penaltı değil zaten orda daha doğru anlatırlar
Tamamdır teşekkür ederim dostum bakacağım maç sonu. Bende kararsızim zaten ama el çok açık olunca yanıltıyordu. bakacağım

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Top kafadan ele geliyor penaltı falan yok, şu algıları bırakın artık

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,714
113
Eline dokunur dokunma neden cekiyor biz kormuyuz canim kardesim ?
Cekicek tabi aq mal mısınız lan siz futbol bilginiz sıfır napsın eli açık mı bıraksın elini çekmesi doğal bi hareket eli ordamı kalsın adamın?
Top kafadan sekip eline geliyor adamda elini çekiyo
Lavuk gelmiş elini niye çekiyo diyo tm

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,714
113
Kapatın şu konuyu aq değişik değişik yorumlar okuyorum milletin aklı neresinden calısıyo belli deil

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Cekicek tabi aq mal mısınız lan siz futbol bilginiz sıfır napsın eli açık mı bıraksın elini çekmesi doğal bi hareket eli ordamı kalsın adamın?
Top kafadan sekip eline geliyor adamda elini çekiyo
Lavuk gelmiş elini niye çekiyo diyo tm
Dostum düzgünce pozisyon tartışıyoruz niye milletr hakaret ediyorsun

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,541
18,691
113
Kardeş ben Galatasaraylıyım maçı canlı izliyorum bu pozisyonun bence penaltıyla hiçbir alakası yok kafadan sekiyor top ayrıca çok yakın mesafe bildiğim kural böyle işliyor
Alakası yok deneyelim de o kadarda bağımsız değil neticede var a gitti alakasız pozisyonlar gitmez tercih meselesi göreceli kavram felan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...