Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sivasspor Penaltı Pozisyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Fener baya iyi bu sene. Tat veriyo oynadıgı oyun acıp izlettiriyo kendini takım valla. Kim ne derse desin bu ligde takımın iyi degilse sadece hakemlerle sampiyon olamazsın. Fener bozmazsa bu oyunu rahat olur bence

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,118
113
Bir Fenerbahçeli olarak rahat bşr şampiyonluk olacağını düşünmüyorum herşey her an değişebilir,Galatasaray elbet toplayacaktır,hücum olarak en iyi futbolu oynadığımız açık ve net umarım böyle devam eder,iki büyük vardır Fenerbahçe ve Galatasaray bu böyledir,hakeden şampiyon olsun..
aziz yıldırım basa gelene kadar Fenerbahçe mi vardı herseyinizi aziz yıldırıma borclusunuz

2 büyük varmıs şizofrenmisin olum ne 2 büyügü

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
605
113
Fener baya iyi bu sene. Tat veriyo oynadıgı oyun acıp izlettiriyo kendini takım valla. Kim ne derse desin bu ligde takımın iyi degilse sadece hakemlerle sampiyon olamazsın. Fener bozmazsa bu oyunu rahat olur bence
Oyun olarak ıyıler hakem arkalarına alıp 10 kat daha ıyı oluyorlar

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,986
22,574
113
Fener lig araya girmese ilk yariyi mijumum en yakin rakibine 7 ve uzeri cok rahat yapardi ara olmasi bence cok kotu oldu fener icin diim size

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
Fikrine katilmiyorum kardes, avrupada rakiplerimizi bilemedigim ve cok guclu rakipler oldugu icin bisey diyemem ama ligde cok rahat olucak hersey.
Abi bende tam tersini düşünüyorum Avrupa’da yolumuz açık görünüyor rakipler ise çok güçlü ikisini aynı anda götürmek zor bakalım hayırlısı olsun

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
aziz yıldırım basa gelene kadar Fenerbahçe mi vardı herseyinizi aziz yıldırıma borclusunuz

2 büyük varmıs şizofrenmisin olum ne 2 büyügü
Hakaret etmesen konuşamıyormusun ona veya buna borçluyuz bir şekilde ligin en büyük iki takımından biriyiz kim büyük Beşiktaş mı Trabzon mu ?

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,118
113
Hakaret etmesen konuşamıyormusun ona veya buna borçluyuz bir şekilde ligin en büyük iki takımından biriyiz kim büyük Beşiktaş mı Trabzon mu ?
Şizofren dedim cunku bu konusmayı anca boyle rahatsızlığı olan adamlar konusur sımdı biz fenere koyu bırsey demedık gayette basarılı lar ama hakemle ama teknık ekıple o benı baglamaz ama bir besiktaslı olarak senin kurduğun 2 büyük var lafına bütün besıktaslılar cevap verir İlk once sen assagılıyıcı konusmanı birkenara bırak ondan sonra bize laf söyle

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
Şizofren dedim cunku bu konusmayı anca boyle rahatsızlığı olan adamlar konusur sımdı biz fenere koyu bırsey demedık gayette basarılı lar ama hakemle ama teknık ekıple o benı baglamaz ama bir besiktaslı olarak senin kurduğun 2 büyük var lafına bütün besıktaslılar cevap verir İlk once sen assagılıyıcı konusmanı birkenara bırak ondan sonra bize laf söyle
Size göre büyük olabilirsiniz ama istatistikler ve başarılarla ortada bu benim fikrim daha sonrada elbette Beşiktaştır Buda istatistiklerle sabittir belge konuşur boş yorum değil Reis başarılarınızın devamını dilerim..

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Fenerbahçe doğranırken bu tarz anlık videolar ve fotoğraflar göremiyorduk nedense acaba

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
adamın kafasından seken top değiyor mu değmiyor mu o bile belli değil.

batshuayinini 2. sarısında adama dokunmamış bile. bunlar hic konusulmaz. çok çabuk aglamay başlamışsınız

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,205
44,471
113
adamın kafasından seken top değiyor mu değmiyor mu o bile belli değil.

batshuayinini 2. sarısında adama dokunmamış bile. bunlar hic konusulmaz. çok çabuk aglamay başlamışsınız
Aynen bro 2 sarida agir olmus 2. Cok agir olmus.hakem g.tu basi dagitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...