Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
Demek. Sana öyleleri denk gelmiş. Çok şükür şeklimiz semalimiz yerinde zamanında hizliydik. Sayıda gördük guneside. Gezmedigimiz gezegen kalmadı. Artık yeter şimdi sıra bir olsun benim olsun düzgün olsun kalbi güzel olsun bana yeter
Eli yüzü düzgün eline erkekeli değmemiş gelin adaylarını beklio 😄

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,604
1,774
113
Demek. Sana öyleleri denk gelmiş. Çok şükür şeklimiz semalimiz yerinde zamanında hizliydik. Sayıda gördük guneside. Gezmedigimiz gezegen kalmadı. Artık yeter şimdi sıra bir olsun benim olsun düzgün olsun kalbi güzel olsun bana yeter
erkek adamim erkek sevgilisi olur diyosun hmm

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,496
1,342
113
erkek adamim erkek sevgilisi olur diyosun hmm
Erkek adamın yanına yakışan kendi gibi kaliteli bir sevgilisi değil yareni olur yoldaşı olur yeri geldimi koruyup kollayani olur anası babası olur ömrü olur en önemlisi sırtını dayayacagi yoldaşı olur. Kısacası eşi olur.

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,604
1,774
113
Erkek adamın yanına yakışan kendi gibi kaliteli bir sevgilisi değil yareni olur yoldaşı olur yeri geldimi koruyup kollayani olur anası babası olur ömrü olur en önemlisi sırtını dayayacagi yoldaşı olur. Kısacası eşi olur.
ay sen cok vahşi haşin sert dinamik bir erkeksin masaya sigara usutune anahtarlik uzerine telefon uzerinede soda şisesi koyurmusun bakalim senn🤭

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
ay sen cok vahşi haşin sert dinamik bir erkeksin masaya sigara usutune anahtarlik uzerine telefon uzerinede soda şisesi koyurmusun bakalim senn🤭
Ashjsjsjs zengin piji şeysi değil miydi o ya kendini beğenmiş ukala olan cinsten 😄