Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,496
1,342
113
kadir sweet bonanzada 4 şeker gelirde 50tl betten ama bişi ödemez bilirsin o sahneyi. işte tam olarak boyle bir yuz ifadesi olucak birazdan ayanaya bakinca. agacim ben erkegim 🥲
Ben sana kızsın demedim ki yada seni kız olarak görecek bir harekette yaptığımı düşünmüyorum yada sebinkiz sandiracak bir laflarda soylemedim farkındaysan sadece goy goy makara yapıyorum 🤣🤣 sen şimdi niye bu moda girdin ağam onu anlamadım nerden bu kanıya vardın 🤣

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,438
1,342
113
LEVERKUSEN SAMPİYONLUK MACİNA CİKİYOR DEPLASMAN kumeye dusmemek icin cikiyor 26 28 mactir yenilmeyen leverkusen bu aksam sampiyonlugunu ilan edemeyebilir depin oran 15 .d 200 tl gozden cikarin 0.2 cifte 4.60 oran yada direk yener 15 orandan gomulun derim ben attim belki donus olur

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
LEVERKUSEN SAMPİYONLUK MACİNA CİKİYOR DEPLASMAN kumeye dusmemek icin cikiyor 26 28 mactir yenilmeyen leverkusen bu aksam sampiyonlugunu ilan edemeyebilir depin oran 15 .d 200 tl gozden cikarin 0.2 cifte 4.60 oran yada direk yener 15 orandan gomulun derim ben attim belki donus olur
Bende bu kafadan istiom ne yion ne içion dm gel 😄

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,604
1,774
113
Ben sana kızsın demedim ki yada seni kız olarak görecek bir harekette yaptığımı düşünmüyorum yada sebinkiz sandiracak bir laflarda soylemedim farkındaysan sadece goy goy makara yapıyorum 🤣🤣 sen şimdi niye bu moda girdin ağam onu anlamadım nerden bu kanıya vardın 🤣
tmm brom o zaman kafa selamı ama yanak yanak opusmucez kafalar tokalaşcak sadecee 👀

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,496
1,342
113
Şimdi dememiş halin bumu😄
Normalde bu konuyu açmak istiyorum çünkü gereksiz insanlar gereksiz muhabbet yapıyor ve gereksiz triplere giriyor. Ben Kars'a geldim bı arkadaşın yanına dolandirildim cebde beş kurussuz kalinca otogarda kaldım olay bu