Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

tog1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
335
121
43
Burası adabazar adamı bozar.

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Merhaba günaydın herkese diyelim.Benim adımı etiketleyenler olmuş.Birincisi Allah'tan uyudum bu sohbete girmemisim hiç benlik değil evliyim tanıdıklarınla küçük şakalar yaparım ama bu kadarı aşırı derecede sohbet olmaz.Aslinda evli olmamla değilde ben ciddiye alırım herşeyi ben bu kadar boş muhabbet yapmam haberiniz olsun.Benim karekterim bu.Zevkler ve renkler tartışılmaz. Az çok tanıyan oldu arkadaş dostluk ayrı birşey.Benimlede konuşan ilk kez söylüyorum net bir şekilde bu kadar ((((((cıvık,dalga ve boş )))) konuşma yapamaz kusura bakmasın kimsede yanlış anlamasın bana ters .Kimseyi kırmak istemem ama böyle konularla ilgili benim adımı bile gecirilmesin iyi günler 🙏

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,427
1,036
113
Yaaa ben Multi hesaba orjinal hesabım zannedip gidip ikametgah atmışım 😮‍💨 (zaten o adreste ikamet etmediğim için sakınca görmedim 🙈) napcam şimdi hesaplar gider değil mi ödemeyi de yapmazlar

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,689
113
Yaaa ben Multi hesaba orjinal hesabım zannedip gidip ikametgah atmışım 😮‍💨 (zaten o adreste ikamet etmediğim için sakınca görmedim 🙈) napcam şimdi hesaplar gider değil mi ödemeyi de yapmazlar
404 not found