Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Son Maç 24 Bin TL Kazanç

Haassab

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,710
605
113
beyler şunu anlamıyorsunuz bu desteğin falan yapabileceği şey değil şuan. Bu kuponu İspanyanın köyünde oynayan adam da bu maçın sonuçlanmasını bekliyor Kiev de oturan adam da. Beklemekten başka çare yok. Canlı desteğe baskı uygulamanız bir işe yaramaz yani. Altyapı ellerine resmi sonuç gelmeden bir şey yapmazlar.

Emre1910

Kader de bize gülecekmiş ne zaman ?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Neyse gideyim cuma namazını eda edeyim dönüş de sonuçlanır umarım.
Allah kabul etsin dost canlının dediğine göre endişe edilecek bir durum yok kupon sonuçlanacak ama resmi veri bekleniyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,520
44,630
113
Merhaba,
Resmi kaynaklar tarafından maç ile ilgili bilgilerin yayınlanması beklenmektedir. Gerekli bilgiler yayınlandıktan sonra kupon sonuçlandırılacaktır.
Bilgilenmek amacli soruyorum.bunun bi minimum maximum zaman araligi yokmu acaba?benim bildigim ne olucaksa 24 saat icinde oluyordu

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,056
2,076
113
SAAT 17. 00 E KADAR SONUÇLANIRSA 13 KİŞİYE 100 TL DAĞITACAĞIM. BU DA SON SONUÇLANMAZSA BU MAÇ 1 AY SONUÇLANMAZ DAHA
maçların bekleme satti 48 saat diye biliyorum bu alt yapıda . büyük ihtimal 47.,saatte kazandı olarak sonuçlandıracaklar dost

zavrak1

NeşeDertAşk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,752
2,958
113
Merhaba,
Resmi kaynaklar tarafından maç ile ilgili bilgilerin yayınlanması beklenmektedir. Gerekli bilgiler yayınlandıktan sonra kupon sonuçlandırılacaktır.
Biraz ilgilenin arkadas. Etiket atıyoruz, konuda aktif olup görmezden geliyorsunuz. Bunu demek bu kadar zormuydu

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,056
2,076
113
resmi sitede end of match yazmamış o yüzden sonuçlandırmamış olabilirler bazen oluyor böyle şeyler

Emre1910

Kader de bize gülecekmiş ne zaman ?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
48 saatte sonuçlanmazsa iade olacakmış sanırım 12 bine düşecek bakiye
Sonuçlanacak dedi kral sıkıntı yok burası da beklememizi söylüyor eğer iade sayarsa zaten büyük yanlış olur