Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Son Maç 24 Bin TL Kazanç

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,077
1,280
113
Adam paranın yarısını alamadı daha ne dağıtımı bekliyorsunuz anlamadım mail attı belki siteye cevap bekliyor

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Merak etmeyin gamabet bir kaç gün sonra gamadı mı ? Düşer kucağınıza birde siz gamarsınız yol alır gider🤣🤣

Emre1910

Kader de bize gülecekmiş ne zaman ?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113

ZorZerre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,246
2,238
113
Bizim hakkimiz yok dost. Kimsede kimsenin parasina ortak degil. En azindan herkese bi tesekkur edip gitmesi gerekti
Sonuçta paylaşmaya niyetlendi ya iade olmasaydı kazanıp çekip gidiceğine fazla ihtimal vermiyorum sadece sinirleri bozulmus heralde haliyle. Kazanan bahsini 2 gün bekletip kazandı saymadılar 10k zararda, bazımıza olsa bazılarımızda bu şekil yapardı bence zaten konuyu açtığında 14k kazancı garantiydi ek kazancı olmadı ki dağıtsın:( Çok üzücü yinede 10 tl çöpe gitti

zavrak1

NeşeDertAşk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,752
2,958
113
Sonuçta paylaşmaya niyetlendi ya iade olmasaydı kazanıp çekip gidiceğine fazla ihtimal vermiyorum sadece sinirleri bozulmus heralde haliyle. Kazanan bahsini 2 gün bekletip kazandı saymadılar 10k zararda, bazımıza olsa bazılarımızda bu şekil yapardı bence zaten konuyu açtığında 14k kazancı garantiydi ek kazancı olmadı ki dağıtsın:( Çok üzücü yinede 10 tl çöpe gitti
Biz parasi cope gitmesin diye sitede olan resmi sonucu mail olarak at diyoruz. Duzeltme yapilacak diyor canli destek. Muhtemel ki oyle yapti birdahada ugramadi.

ZorZerre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,246
2,238
113
Biz parasi cope gitmesin diye sitede olan resmi sonucu mail olarak at diyoruz. Duzeltme yapilacak diyor canli destek. Muhtemel ki oyle yapti birdahada ugramadi.
Pardon cok mesaj vardı kacırmısım, orasıda oyle kac sayfa mesaj atilmis insallah mutlu sonla biter herkes icin

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
Ayırdığı 2 k parayı basıp kaybedeceğine 1.5 falan basıp 3 5 kişiye şans parası atıp teşekkür etmek daha mantıklı değilmiydi ? Neyse şansı bol olsun arkadaşın

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
kayıp mı

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Ayırdığı 2 k parayı basıp kaybedeceğine 1.5 falan basıp 3 5 kişiye şans parası atıp teşekkür etmek daha mantıklı değilmiydi ? Neyse şansı bol olsun arkadaşın
dağıtım yapcam dedi dağıtmadı sonra kupon yapcam dedi yapmadı burdan kimseye yardım etmeyin herkes yavsak olmuş

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,074
2,545
113
Paranın kalanını alamadık. Kupon yaptık onda tutmadı yoksa dağıtım yapacaktık ama olmadı 10 bin in hiç olması tüm planları bozdu

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Siteye mail yazdım eğer iade olursa 10 bin TL seni göreceğim sözum olsun. Umarım iade ederler tüm siteler de normal sonuçlandı bu maç. 1xbetde iade oldu saçma sapan Bi şekilde
Biz canlı ile konuştuk talep edebilirsiniz demişti