Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Son Maç 24 Bin TL Kazanç

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,176
1,438
113
Hep olan garibana olur malesef adam.tutturmuş ödenmiyor komedi peki o maçtan yatsaydi iade olacakmıydi hep kötü niyet

criticdamage01

Never forget your past. He is your best teacher...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
Kardes hakkını ara kupon tutmuş canlı desteğe buradaki destek başlığına varsa başka forumlarda ki destek başlığına Twitter gibi sosyal medyalara yaz. Hakkını ara iade yapmaları tamamen sitenin menfaati çıkarı için. Kaybetseydi emin ol ki o parayı ödememek için iade ederlermiydi? Gözünün yaşına bakmazlardi.

zavrak1

NeşeDertAşk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,752
2,958
113
@1xBet Destek 1 oran olarak sonuclandirdiginiz mac sitedenizde 93-80 olarak sonuçlanmış olarak görünüyor. Bir aciklama bekliyoruz. Neden insanlarin hakkini yiyorsunuz. Insanlar parayi sokaktan toplamiyor. @tokat6060 kardes sende bunun arkasini birakma. Eger kalan paran ödendiysede ödendi yada ödenmedi diye sende bi bilgi verirsen bizde ona göre tedbirimizi alalim

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,688
1,749
113
Burada milletin desteğini arkasına alarak en son buhar olan arkadaşlar yok mu ..... Ayar oluyorum anasını satayım. Ya milleti örgütleme yada dağıtım yaparım deme. Yazık ediyorsunuz birliğe beraberliğe

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Burada milletin desteğini arkasına alarak en son buhar olan arkadaşlar yok mu ..... Ayar oluyorum anasını satayım. Ya milleti örgütleme yada dağıtım yaparım deme. Yazık ediyorsunuz birliğe beraberliğe
dahada gelmem davosa

Emre1910

Kader de bize gülecekmiş ne zaman ?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Konunun en başından beri o kadar cabaladik adam buhar oldu uçtu