Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Sonsuz Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyahbeyaz106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,812
5,864
113
Beylet iyi akşamlar burda vakit geçirmeyi seviyordum ama yazılanlara üzüldüm ben görevli olduğum için burdaydım neyse hadi kendinize iyi bakın şu kuponu paylaşırken mutluydum kupon gelniş ama hiç srvinemedim yazdıklarınızdan dolayı

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
Beylet iyi akşamlar burda vakit geçirmeyi seviyordum ama yazılanlara üzüldüm ben görevli olduğum için burdaydım neyse hadi kendinize iyi bakın şu kuponu paylaşırken mutluydum kupon gelniş ama hiç srvinemedim yazdıklarınızdan dolayı
Allah hayrını kabul etsin ne diyelim, herkes şakalaşıyor burda birbiriyle, sende şakayı seversin sanmışlar, pek ciddi yazmışsın bu kez.

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
takılıyoruz hacı espiridende mi anlamıyon görevli ol ya da iftarını açmaya git kimi ne ilgilendirir allanısevisen

mustafa37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
490
63
Kardeş eğer görevliysen, ithamlardan dolayı kusura bakma helal et hakkını

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
top benim değilmi deyip, topu aldı gitti..

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
Para almak için değil, moral almak için burdayız. Herşey para değil, burda yeri geldiğinde neşelenip eğlenmek istiyoruz, yeri geldimi dertleşmek ve birbirimize destek olmak istiyoruz.

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
Roling kaç adımdan oluşacak, birinci evreyi geçtik, 2'ye geçelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...