Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Sonsuz Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
bu şimdi 2 ve 3 cü kuponlarıda koydu para bi anda 3 binlere çıkınca ben nasıl sıyrılsam diye düşünmeye başladı hacıı
3 bin kaznadıysan 300'ü benim siyahbeyaz, en başından beridir seninleyim, ve muhtemelen benim yaydığım pozitif enerji sayesinde kuponlar tuttu.. (bakınız *Quantum fiziği)

siyahbeyaz106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,812
5,864
113
Paparadan çektim parayı şimdi tekrar yüklicen rolling yapıcaz 123 liralık kupon yaptımda gelmez o hangi siteye yükleyim para

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Bules baskan siyah beyaz etkinlik yapmani soyledi sana zahmet yapabilcen mi saat 12 den sonra yapilcak sabah ise giden insanlar var bunuda dusunelim bih zahmet

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
10 litre kola ve 10 kg çekirdek aldım bekliyorum, roling kaznadıkça parayı çek, yeniden başlarız her seferinde.

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Banada oyle geliyor cumali sabaha karsi olur heralde

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Siyah beyaz blues baskan dedi bana msj at ben gonderim yapayim etkinlik yapin diye simdi adamin hakkini yemeyelim ama galiba baskan biraz orali olmadi etkinlik yapmak icin bana oyle geldi yada oyle anladim ben

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
dolar yükselmese 200, yükselirse 200'lerden aşağı düşeriz. Enflasyonu ve bizi takip et. görüşürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...