Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Süper Kupa: Galatasaray - Fenerbahçe

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,659
6,767
113
Koç süperligi kazanamayacağını anladı takımı rezil etti kimin kirli eli. Süperlig maçlarına niye U19 la çıkmıyor peki bu maçı yöneten orayı da yönetmiyor mu?
Yunan takımıyla oynucaz ülke puanı önemli bu tarihte oynatmayın dedi

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,403
10,973
113
Yunan takımıyla oynucaz ülke puanı önemli bu tarihte oynatmayın dedi
Koçu haklı çıkarmaya çalışıyorsun ama bunun böyle olmadığını ikimizde biliyoruz. Bu adam rakiplerinin yapamacağını yaptı ve takımını küçük düşürdü. Sen destekliyorsun ama ben GS taraftarı olarak FB nin durumuna senden çok üzülüyorum

Amnesiak77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
376
42
28
Buyuk takimsan eger boyle ertelemeymis yok u19la ckacakmis kaprislerine gerek yok.komik ve kalitesini dusurmus yazik

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,656
1,713
113
Hic bir sitede acik deil hukmen gs verilir olmus ergen takimi futbolun icine ettiler resmen nerde bu adalet

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Milyonlarca insanın ekmek yemesine mani olucak maça başlayıp 10 dk sonra çekilirse kul hakkına giricek dinimizce vacip değil

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
bu kirli düzene bu fetöcü tff başkanına,laçkalandırılan süper kupada Atatürk ün ve Türk bayrağının bile yasaklanmasının söz konusu hale getirildiği bir dönemde birinin bir kulubün bir başkanın birşeylerı feda etmesi gerekiyordu o oldu.bir kupadan büyüktür fenerbahçe

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
bu kirli düzene bu fetöcü tff başkanına,laçkalandırılan süper kupada Atatürk ün ve Türk bayrağının bile yasaklanmasının söz konusu hale getirildiği bir dönemde birinin bir kulubün bir başkanın birşeylerı feda etmesi gerekiyordu o oldu.bir kupadan büyüktür fenerbahçe
Jsjsjskskjdjajfjsjfjfjs

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,584
1,322
113
Sizler suurunuzuda kaybettiniz 10 yıl sonra sovereiniz
Ali Koç kim iyice abarttiniz adam kulübü mahvetti hala ne diyorsunuz

Kirli elmis ne istiyorsunuz anlamıyorum TFF resmen Fener'e çalışıyor daha ne istiyorsunuz

Her macinizda hakemler biryerlerinden element uyduruyor kazanmanız için

Ya sizler futboldan zaten anlamıyorsunuz da iyice zivanadan çıktınız

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
Sizler suurunuzuda kaybettiniz 10 yıl sonra sovereiniz
Ali Koç kim iyice abarttiniz adam kulübü mahvetti hala ne diyorsunuz

Kirli elmis ne istiyorsunuz anlamıyorum TFF resmen Fener'e çalışıyor daha ne istiyorsunuz

Her macinizda hakemler biryerlerinden element uyduruyor kazanmanız için

Ya sizler futboldan zaten anlamıyorsunuz da iyice zivanadan çıktınız
şuursuz sensin diğer yazdıklarına cevap veremicem maç izliyorum

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Ee hakemlere federasyona başka türlü nasıl tepki koysun adam, senelerdir binbir türlü şikeyle duayla himmetle şampiyon oluyor gs :D
Nerdeyse Tarihinin en iyi kadrosunu kurmuşsun 30/30 lar falan konuşuluuodı bi ara baktı şampiyonluk gidiyo yine eline yüzüne bulaştırdı gündemi değiştiriyo bi nevi ağlıyo klasik sanki fenerin lehine hakem hatası yok hep aynı şey bi ara şampiyonluk sayıyodu sonra 5. Yıldız taktı bişeyler kolpa Kupa törenş düzenledi ne oyuncu konsantre olur ne teknik ekib bütün ilgiliyi alakayı dağıttı kazanırsa hakeme rağmen kaybederse hakem yüzünden himmetle falan olsa 10 senede 3 farklı şampiyon çıkmazdı ful gs izlerdik

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,584
1,322
113
Nerdeyse Tarihinin en iyi kadrosunu kurmuşsun 30/30 lar falan konuşuluuodı bi ara baktı şampiyonluk gidiyo yine eline yüzüne bulaştırdı gündemi değiştiriyo bi nevi ağlıyo klasik sanki fenerin lehine hakem hatası yok hep aynı şey bi ara şampiyonluk sayıyodu sonra 5. Yıldız taktı bişeyler kolpa Kupa törenş düzenledi ne oyuncu konsantre olur ne teknik ekib bütün ilgiliyi alakayı dağıttı kazanırsa hakeme rağmen kaybederse hakem yüzünden himmetle falan olsa 10 senede 3 farklı şampiyon çıkmazdı ful gs izlerdik
Dostum anlamazlar iyice zivanadan çıktılar bunu sağlayan korkak TFF gerekli ceza ve işlemleri yapmazsan olacağı bu
Ya kongre yaptılar acun çıktı gs nin Antalya dalı hakem olayını konuşuyor
Aynı pozisyon Türkiye milli maçında oldu herkes penaltı dedi şimdi ne değişti?

Ki o hafta adam fener maçında ommayan birşeyi yaptı hissettim penaltı verdim diyor oralı olan yok.

Ya bunlar direk kupayı versin istiyorlar

Dünyanın hiçbir yerinde Avrupa maçından önce erteleme olmaz iki Avrupa maçı arası maçı ertelenir ki olimpiyakos öyle

Ya onuda geçtim sen bu tarihi alırken olası Avrupa maçı olacağını bilmiyormusun
Bunlar virüs gibiler yeminle türk futbolunu hasta etmekten başka birşey bilmiyorlar

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,727
15,150
113
Ali Koç garip bir sdama dönüştü valla. Çok tutarsız davranıyor, konuşuyor

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Ali Koç garip bir sdama dönüştü valla. Çok tutarsız davranıyor, konuşuyor
Çok basit aga fener şuan 4-5 puan önde olsa bunları yapabilcek miydi gs her maçı kazanıyo öyle yada böyle bu senede olmazsa rezil olucak önden kendine zemin hazırlıyor

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,727
15,150
113
Çok basit aga fener şuan 4-5 puan önde olsa bunları yapabilcek miydi gs her maçı kazanıyo öyle yada böyle bu senede olmazsa rezil olucak önden kendine zemin hazırlıyor
Bana da öyle geliyor. Yabancı hakem olmazsa kupa macina cikmayiz diodu, e lig maçlarında aynı hakemler var lig maclarina niye çıkıyorsunuz