Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Süper Kupa: Galatasaray - Fenerbahçe

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Gençlere de hatıra olsun bu gol

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,051
25,004
113
Bjk rekorunu kıracaktık cakal fener kactı

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Çocuklara yazık günah sabah maç oynayıp buraya getirdin rezilliğin önüne attın daha DK 1 de gol yiyip sahadan çekildiler rezil oldular evine döncekler

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
şu gencecik çocuklara üzüldüm kimseye değil ayıp la bu nedir

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
565
410
63
Simdi arkadaslar bu mac sonucunda oynamadığı icin soruyorum illa ki bu tip durumlarda aramizda bilgili arkadaslar vardir diye soruyorum. Hukmen Galip olma ihtimali var midir ? Acaba

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
şu gencecik çocuklara üzüldüm kimseye değil ayıp la bu nedir
Tabi ya dinlenmeden bi ton yol yaptılar hazırlandılar göstermelik sahaya çıktılar madem oynamicaksın niye yem atıyosun hiç çıkma gol geç gelse belki biraz daha oynicaklardı

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Fener çocukların parasını verirsin umarım o kadar sahaya soktun

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Galatasaray kupalar ve şampiyonluklar için eğilip bükülen, şampiyonluk için kendisinden 40 yaş küçük siyasilere yanağını sıktıran bir başkana sahip olan, Fenerbahçe U-19 takımına karşı kupayı almak garanti olsun diye A takımla maça çıkan zavallı bir camiadır. Hükmen yeniliriz ama hükmedenlere yenilmeyiz.

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,496
1,342
113
Kimse kusura bakmasın ben bir besiktasliyim.
Ben utandım Galatasaray as kadro cikmis ve Fenerbahçenin orada gençlerle oynayacağıni biliyorlar. Fenerbahçenin maçtan çekileceği belliyken tarftarlar hadi neyse geçiyorumda o Galatasaray yoneticileri futbolculari ayıp be ayip sevinmek nedir. Dünyaya rezil olmusuz şu hareketle rezilligin rezilligi yaşandı ayıptır yakışmadı Galatasaraya ve camiasına yazık çok yazık Allah belanı versin tff

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Kimse kusura bakmasın ben bir besiktasliyim.
Ben utandım Galatasaray as kadro cikmis ve Fenerbahçenin orada gençlerle oynayacağıni biliyorlar. Fenerbahçenin maçtan çekileceği belliyken tarftarlar hadi neyse geçiyorumda o Galatasaray yoneticileri futbolculari ayıp be ayip sevinmek nedir. Dünyaya rezil olmusuz şu hareketle rezilligin rezilligi yaşandı ayıptır yakışmadı Galatasaraya ve camiasına yazık çok yazık Allah belanı versin tff
Kardeşim niye yapsın ki öyle şey mi olur prof bakcan maça biz şampiyonlar liginde eksik çokken serdar saatçıyla maça çıktık ajax paf takımı mı getirdi forvette neciple oynuyoduk rakip kaleciyi forvete mi aldı yapmasalardı

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,496
1,342
113
Herşeyi geçtim ya gençlere yazık ya onların hatrina sevinmezsin ayiptir

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,777
9,918
113
Galatasaray kupalar ve şampiyonluklar için eğilip bükülen, şampiyonluk için kendisinden 40 yaş küçük siyasilere yanağını sıktıran bir başkana sahip olan, Fenerbahçe U-19 takımına karşı kupayı almak garanti olsun diye A takımla maça çıkan zavallı bir camiadır. Hükmen yeniliriz ama hükmedenlere yenilmeyiz.
La niye gençlerle cikiyonuz sanki Avrupa maçı yarın daha 4 gün var totosu yemedi alicigin ortalığı karıştırmaya calisiyor