Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Süper Lig Alev Yeri

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Oynadığı futbolla olsun lig basından beri Bi Beşiktaş haketti şampiyonluğu ne biz Fenerliler ne Galatasaraylılar top oynamadı kimse kusura bakmasın ama son viraja girerken sergene bi haller oldu görende her sene bjk şampiyon oluyor sanacak daha düne kadar şerefli 3.cüydünüz ne bu şiddet bu celal 😁

Morpheus38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,571
1,309
113
Haftaya ikiside yenilir fener şampiyon olursa şaşırmayız artık bu sene çok fena oldu lig.

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
GS winner takımı bu saatten sonra GS bin sanpiyon olmaması mucize son maç 7 0 biter

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Haftaya ikiside yenilir fener şampiyon olursa şaşırmayız artık bu sene çok fena oldu lig.
En zoru o dost bu saatten sonra bizden cacık olmaz bu maçı kazansa %100 Fenerbahçe şampiyondu şimdiden kutlamaları yapıyorduk ligin en önemli haftasında elindeki maçı veriyorsun şaşırtıcı gerçekten

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Göztepe yesede atar 1 farkla anca alır maçı bjk bana göre belki alamaz bile stres çok yüksek olacak gs alışık böyle maçlara 2 3 atar yine

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Aslında bu iş geçen hafta bitmişti bence GS yenerse bjk kendine gelemezdi öylede oldu

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
İskorpit dost 10 tane gol lazım olsa onuda atar neden atmasın bjk hataya attı GS niye atmasın geçen hafta bjk 3 attı malatyayami atamicak

Byusufoglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
621
247
43
Gelecekten geliyorum bjk berabere bitiyor gs 3 0 yeniyor fb yeniliyor 😂😂 ŞAMPİYON GS HAYIRLI OLSUN

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
Dost Sampıyon Sız olun Ben lıgten cekılıyorum :D